ALEKSANDRA

                                       

Wiek: 21lat,

Wzrost: 176cm, 

Waga: 65kg

Staż w masażach: od  09.2018

Kontakt: 669 321 903

Ukończone kursy  z certyfikatami :

    masaż klasyczny

    masaz sportowy

    masaż relaksacyjny - techniki specjalne

Studentka II roku fizjoterapii na Akademii Medycznej

Znajomość języków :

   angielski -średni

Wykonuje masaże

masaż  NIEEROTYCZNY          120zł/60min 150zł/90min

masaż  RELAKS na stole          160zł/60min 220zł/90min

masaż  SPORTOWY na stole  180zł/60min

masaż  RELAKS  nago              200zł/60min  300zł/90min 400zł/2h

masaż  RELAKS  DOTYK          300zł/60min  400zł/90min 500zł/2h

masaż  NURU de LUX  PRO     300zł/60min   400zł/90min 500zł/2h

masaż  NURU  KLASYK            350zł/60min    450zł/90min  550zł/2h

masaż  NURU PLUS                 400zł/60min   500zł/90min 600zł/2h

masaż  NURU KISS                   500zł/60min  700zł/90min  800zł/2h

 

ZAPRASZAM  NA MASAŻE 3h I 4h

         

Masuje na:

          ul. WODNA  , Centrum

         Stary Rynek  Poznań

ALEKSANDRA O SOBIE :

 

PYTASZ O CZYM MARZĘ? JAKI MAM CEL W ŻYCIU?

"Od zawsze jestem zafascynowana  masażem, tym jak on potrafi zmieniać ludzi - wpływać na ciało i leczyć  duszę.  Moim powołaniem jest pomagać - dlatego studiuję fizjoterapię na Akademii Medycznej i dlatego w przyszłości chcę mieć Ośrodek Rehabilitacji i Zdrowia Psychicznego.

Zdaję sobie sprawę z tego, że bardzo długa droga przede mną.

Plan dalszy - znaleźć towarzysza mojego życia"

 

JAKA JESTEM ?

"Na pewno uparta, konsekwentna i nie poddaję się łatwo. Chcę być profesjonalną masażystką, fizjoterapeutkę i rehabilitantką i wiem, że osiągnę swój cel.

Jestem też optymistką i wierzę, że nawet najgorsze momenty wkrótce  miną. Teraz np jest bardzo trudna sytuacja w kraju co się przekłada także na moją pracę. Ale jestem pewna, że to przetrwamy i wolę skupiać się na tym co będzie. Już teraz planuje inwestycję w swoją przyszłość - na początek chcę się zapisać na kursy masażu balijskiego i Lomi Lomi"

SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W JULIAMASAŻ?

"Pochodzę spoza Wielkopolski, wcześniej pracowałam w salonie w innym dużym mieście. Niestety ostatnio masaż w tamtym miejscu stał się przykrywką do oferowania innych usług seksualnych. Dlatego zaczęłam szukać innego miejsca, a ponieważ Poznań zawsze mi się podobał  wybrałam ten kierunek. Byłam na kilku rozmowach o pracę w czasie których oficjalnie mi powiedziano , że masaż ma się kończyć lodem.  Zbyt szanuję siebie i swoich klientów by się na to zdecydować.

Gdy przyszłam do JuliaMasaż na początku byłam bardzo nieufna.

Ale już po kilku dniach wiedziałam, że chcę tu pozostać. Gdy tylko lepiej poznałam moje koleżanki i inne osoby pracujące tu. Dostaję dużo dobrej energii, akceptujemy się i lubimy się nawzajem"

CO JEST DLA MNIE W MASAŻU WAŻNE?

"W mojej pracy staram się stosować holistyczne podejście do masażu- to znaczy, że ciało człowieka postrzegam jako integralną całość.  Zakładam, że sfera fizyczna oddziałuje bezpośrednio na sferę psychiczną i odwrotnie. Uważam, ze błędem jest leczenie chorego wycinka ciała np bolącego kręgosłupa a zapominanie o wszystkich innych aspektach zdrowia. Uwielbiam ten moment, gdy mój klient wychodzi ode mnie zadowolony, pełen entuzjazmu, pozbawiony złej energii i bez dolegliwości bólowych, zrelaksowany i szczęśliwy.

To jest w masażu dla mnie najważniejsze"

MOJE HOBBY ?

"Bardzo lubię czytać, zwłaszcza literaturę fachową, związaną z moim kierunkiem studiów. Lubie też aktywnie spędzać czas i dbać o swoje ciało. Dużo pływam, biegam, jeżdżę  na rolkach i łyżwach. Od Zawsze uprawiałam dużo sportów zwłaszcza na świeżym powietrzu i mam nadzieję, ze to pozwoli mi zachować zdrowie i tężyznę fizyczną nawet w tych trudnych chwilach"

​INNI O ALEKSANDRZE :

piękna kobieta wykonująca świetne, w pełni profesjonalne masaże, dąży do zadowolenia klienta, ale wyznacza swoje nieprzekraczalne granice

wysoka dziewczyna o mocnej budowie, pięknym kształtnym biuście i ślicznym uśmiechu z dołeczkami w policzkach, bardzo inteligentna rozmówczyni

fizjoterapeutka, masuje pół roku

ukończyła kurs technik specjalnych w masażu relaksacyjnym