BELLA

Wiek: 19lat,

Wzrost: 165cm, 

Waga: 50kg

Staż w masażach: od  01.2020

Kontakt: 603 937 589

Ukończone kursy  z certyfikatami :

    masaż relaksacyjny - techniki specjalne

Znajomość języków :

   angielski - bardzo dobrze

Wykonuje masaże

masaż  RELAX z dotykiem         300zł/60min 400zł/90min 500zł/2h

masaż  NURU DE LUX PRO      300zł/60min 400zł/90min 500zł/2h

masaż  GRA WSTĘPNA             400zł/70min 500zł/90min

ZAPRASZAM  NA MASAŻE 3h I 4h

         

Masuje na:

          ul. CHWALISZEWO , Centrum

         Stary Rynek  Poznań

BELLA O SOBIE :

 

JAKA JESTEM ?

"Jestem pełną energii, wesołą dziewczyną, której skóra, twarz, włosy i całe ciało wręcz pulsuje życiem. Rok temu bardzo blisko otarłam się o śmierć. Dlatego teraz życie cenię ponad wszystko i chcę z niego czerpać pełnymi garściami. Chcę się nim delektować na wszystkie sposoby.

Czasem robię rzeczy, które muszę ale przede wszystkim robię rzeczy których chcę. Uwielbiam życie, miłość, namiętność, uwielbiam wszystko co w ludziach piękne. Uwielbiam ludzi - są mi do życia potrzebni bardziej niż powietrze. Wiem, że nie wszyscy jesteśmy doskonali, ale w każdym z Was najpierw widzę człowieka z jego pragnieniami, samotnością, ranami- dopiero później mojego Klienta"

 

SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W JULIAMASAŻ?

"Pochodzę spoza Wielkopolski, do Poznania przyjechałam "za pracą". Z pewnych względów potrzebowałam dużo i szybko zarobić (zapewniam Cię, że moje pobudki są szlachetne). Niestety moja poprzednia praca była nieporozumieniem. I pewnej nocy , gdy czując się złapana w sieć płakałam rozpaczliwie wpadło mi w oczy ogłoszenie JuliaMasaż.

Zadzwoniłam i oto jestem.

Teraz w Poznaniu mam swoje mieszkanie (w którym masuję i zamierzam tu pozostać jeszcze jakiś czas)"

 

JA I MASAŻ

"We wszystko co robię angażuję się w 100%. W czasie masażu świat dla mnie się zatrzymuje. Od momentu gdy mijasz drzwi mojego mieszkania istniejesz dla mnie tylko Ty i nikt więcej.

Dlatego w masażu oddaję Ci się cała . A ponieważ jestem bardzo namiętna-z masażu czerpie tyle przyjemności co moi goście. Ale jeśli chcesz aby nasze spotkanie było doskonałe - nie nadużywaj mojej dobroci i nie namawiaj lub nie zmuszaj mnie do rzeczy których nie chcę zrobić i które nie są właściwe.

Mój ulubiony masaż to z przyczyn oczywistych Gra Wstępna"

 

MOJE MARZENIA

"Jeśli mnie znasz, to wiesz, że uwielbiam być w centrum uwagi, że mam piękny głos i moje ciało perfekcyjnie czuje muzykę. Nawet mój pseudonim Bella pochodzi z musicalu w którym grałam główną rolę. Tak - Piękna z "Piękna i Bestii" to ja...Kiedyś podpiszę kontrakt i całe moje życie poświęcę muzyce. Ale jeszcze nie teraz....

I jeszcze jedna rzeczy - Kama się śmieje, że trafiła się jej blachara.

Tak- to prawda -uwielbiam wielkie, ciężkie samochody i ich niski pomruk silnika .

To takie ekscytujące.... "

MY O BELLI :

 

JAKA JEST ?

piękna, seksowna, bardzo inteligentna dziewczyna, doskonała masażystka, z każdego masażu potrafi stworzyć niesamowite wydarzenie dzięki bardzo dużej dozie czułości i empatii, jej masaże to kwintesencja spotkania GFE , ale zdecydowanie wyznacza swoje granice, bardzo muzykalna, namiętna tancerka, dziewczyna " w typie każdego"

ukończony kurs technik specjalnych w masażu relaksacyjnym