BELLA

Wiek: 19lat,

Wzrost: 165cm, 

Waga: 50kg

Staż w masażach: od  01.2020

 

Kontakt: 603 937 589

Ukończone kursy  z certyfikatami :

    brak

Znajomość języków :

   angielski - bardzo dobrze

BELLA O SOBIE :

 

JAKA JESTEM ?

"Jestem pełną energii, wesołą dziewczyną, której skóra, twarz, włosy i całe ciało wręcz pulsuje życiem. Rok temu bardzo blisko otarłam się o śmierć. Dlatego teraz życie cenię ponad wszystko i chcę z niego czerpać pełnymi garściami. Chcę się nim delektować na wszystkie sposoby.

Czasem robię rzeczy, które muszę ale przede wszystkim robię rzeczy których chcę. Uwielbiam życie, miłość, seks, namiętność, uwielbiam wszystko co w ludziach piękne. Uwielbiam ludzi - są mi do życia potrzebni bardziej niż powietrze. Wiem, że nie wszyscy jesteśmy doskonali, ale w każdym z Was najpierw widzę człowieka z jego pragnieniami, samotnością, ranami- dopiero później mojego Klienta"

 

SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W JULIAMASAŻ?

"Pochodzę spoza Wielkopolski, do Poznania przyjechałam "za pracą". Z pewnych względów potrzebowałam dużo i szybko zarobić (zapewniam Cię, że moje pobudki są szlachetne). Niestety moja poprzednia praca była nieporozumieniem. I pewnej nocy , gdy czując się złapana w sieć płakałam rozpaczliwie wpadło mi w oczy ogłoszenie JuliaMasaż.

Zadzwoniłam i oto jestem.

Teraz w Poznaniu mam swoje mieszkanie (w którym masuję i zamierzam tu pozostać jeszcze jakiś czas)"

 

JA I MASAŻ

"We wszystko co robię angażuję się w 100%. W czasie masażu świat dla mnie się zatrzymuje. Od momentu gdy mijasz drzwi mojego mieszkania istniejesz dla mnie tylko Ty i nikt więcej.

Dlatego w masażu oddaję Ci się cała . A ponieważ jestem bardzo namiętna-z masażu czerpie tyle przyjemności co moi goście. Ale jeśli chcesz aby nasze spotkanie było doskonałe - nie nadużywaj mojej dobroci i nie namawiaj lub nie zmuszaj mnie do rzeczy których nie chcę zrobić i które nie są właściwe.

Mój ulubiony masaż to z przyczyn oczywistych Gra Wstępna"

 

MOJE MARZENIA

"Jeśli mnie znasz, to wiesz, że uwielbiam być w centrum uwagi, że mam piękny głos i moje ciało perfekcyjnie czuje muzykę. Nawet mój pseudonim Bella pochodzi z musicalu w którym grałam główną rolę. Tak - Piękna z "Piękna i Bestii" to ja...Kiedyś podpiszę kontrakt i całe moje życie poświęcę muzyce. Ale jeszcze nie teraz....

I jeszcze jedna rzeczy - Kama się śmieje, że trafiła się jej blachara.

Tak- to prawda -uwielbiam wielkie, ciężkie samochody i ich niski pomruk silnika . To takie erotyczne .... "

PROMOCJA TYLKO DO 11.04.2020 !!!!

masaż relaksacyjny na macie z dotykiem  1h 250zł

Wykonuje masaże

-masaż  NURU DE LUX PRO 

         300zł/60min  400zł/90min  500zł/2h

-masaż  NURU PLUS

          400zł/60min 500zł/90min 600zł/2h

-masaż  NURU KISS

          500zł/60min 600zł/90min 700zł/2h

-masaż  GRA WSTĘPNA

          400zł/70min 500zł/90min

           

Masuje na:

            ul. CHWALISZEWO , Centrum , miasto Poznań

JULIA

MASAZ