Systematyka masażystek by H. vol 2


I CZĘŚĆ DRUGA "WYKOPALISKA"

MIŁEJ LEKTURY

Typ nr 4. Zaskakująca

Występuje kilka rodzajów zaskoczeń.

1. Zaskoczenie na etapie oferty: piękna i młoda dziewczyna ze zdjęcia okazuje się w rzeczywistości bardzo dojrzałą panią o nienachalnej urodzie

2. Zaskoczenie przed masażem: po wejściu słyszysz pytanie „A Ty na seks, masaż czy dominację?”

3. Zaskoczenie podczas masażu: „A może już wystarczy i zrobię Ci loda?”

4. Zaskoczenie końcowe: „Ale za finał jest dopłata, nie wiedziałeś?”

Zaskakująca jest bardzo mobilna , nader sprawnie przegrupowuje swoje oddziały i spotkać ją możesz w najmniej spodziewanych miejscach i momentach.

Jeśli żyjesz na krawędzi i cenisz sobie emocje to nie mogłeś lepiej trafić.

Typ nr 5. Ekskluzywna

A dokładniej: Niezwykle Ekskluzywna Masażystka VIP Dla Kulturalnych i Hojnych Dżentelmenów. Klasa sama dla siebie. Niezwykła istota, która poświęciła swoją młodość, urodę, świetnie zapowiadającą się karierę modelki/aktorki tylko po to aby ktoś taki jak Ty mógł doświadczyć jej dotyku. Zazwyczaj deklaruje biegłą znajomość kilku języków obcych, ponadto studiuje na pewnym bardzo prestiżowym kierunku. Zna swoją wartość, cena jest adekwatna do jej klasy, co oznacza, że górna granica właściwie nie istnieje. Jej umiejętności i zaangażowanie są oczywiście drugorzędne, sama możliwość przebywania przez kilkadziesiąt minut w pobliżu Absolutu jest bezcenna. Jej zdaniem .

Typ nr 6. Nonszalancka

Jej nonszalancja objawia się przede wszystkim w stosunku do własnej cielesności, czasami przenosi się również na jej otoczenie. Nie do końca wydepilowane nogi, pachy już w ogóle niekoniecznie, bardzo naturalny zapach ciała lub lekki aromat niedawno zjedzonego serka o smaku czosnkowym. A czasami również uroczy nieład w pobliżu stołu/maty i w łazience. Powiew ery Dzieci Kwiatów, nieskrępowanie konwenansami i niepodporządkowanie swojego wyglądu męskiej dominacji.

Dla wszystkich fanów radykalnych ruchów feministycznych.

Typ nr 6. Automatyczna

Zaliczyła jeden kurs masażu i na tym zakończyła swoją edukację. Opanowała do perfekcji jeden seans, niezmienną sekwencję ruchów dłoni i ciała, którą powtarza z precyzją komputerowo programowanej obrabiarki. Jakiekolwiek odstępstwa od scenariusza są niemożliwe; jeśli zgodziłaby się na jakąś Twoją prośbę to cała misterna konstrukcja momentalnie by się zawaliła. Improwizacja nie występuje w jej słowniku. Warto dodać, że automatyzm z czasem daje coraz większą perfekcję i szybkość, więc udaje jej się godzinny program zrealizować w 40 minut. Oszczędzasz czas, który jak wiadomo jest pieniądzem, a więc – nie bójmy się tego powiedzieć – po prostu zarabiasz.

Jest to idealna propozycja dla tych, którym nie przypadła do gustu Zaskakująca.

Są to oczywiście typy podstawowe, często – a może nawet z reguły – występujące w oryginalnych połączeniach. Ze swojej strony możemy zapewnić, że Automatyczna Służbistka i Nonszalancka Kapłanka istnieją naprawdę.

Na szczęście obok typów z powyższej galerii osobliwości są również ładne, miłe, dobrze masujące dziewczyny, naprawdę lubiące swoją pracę i czerpiące satysfakcję z zadowolenia klienta.

Ale o nich następnym razem.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square