Wszystkie moje morderczynie

October 21, 2019

Z racji na moje paragrafy (do kierowania zorganizowaną grupą przestępcza o charakterze zbrojnym o ironio włącznie)  w czasie mojej krótkiej kariery penitencjariuszki OZ-tów miałam do czynienia z różnymi paniami- także tymi "najgrubszego" kalibru. Na całe szczęście był to kontakt głównie daleki i bardzo chwilowy. Ale jednak w jakiś sposób otarłam się o dużą ilość kobiet mających na sumieniu czyjeś życie.

Niektóre z nich były nietknięte zepsuciem, inne stanowiły złe nasienie do szpiku kości ....

A więc po kolei :

 

Morderczyni Ilona

Była to kobieta około 35letnia , dosyć ograniczona psychicznie , pochodząca z małej wioski z okolic Łodzi. Z jakąś przypadkową osobą zaszła w ciążę. I całą ciąże planowała w jaki sposób pozbędzie się dziecka. Po urodzeniu zdrowej dziewczynki, zawinęła ją w reklamówkę i zakopała w lesie czy ogrodzie. Dziecko udusiło się.

 

Morderczyni Grażyna

To bardzo inteligentna, niebanalna kobieta, właścicielka fabryki trumien, która zatrudniała u sobie Ukraińców, Gdy jeden z nich zachorował wywiozła go 150km dalej do lasu, gdzie szybko umarł. Miała naprawdę rewelacyjne poczucie humoru i była zagorzała zakamieniałą PIS-iorką. Która namiętnie oglądała wiadomości na TVP1 oraz wszystkie konwencje PIS-u.

Czasem z tego powodu sama miałam ochotę wywieść się do lasu ...

 

Morderczyni Bogusia

Ze swoją koleżanką  urządziły sobie wesołą, zakrapiana kolacyjkę  w towarzystwie swojego konkubenta.Zabawa była przednia wspomagana  w oparach procentów i dopalaczy. W którymś momencie mężczyzna zdenerwował swoją krewka partnerkę- która postanowiła dać mu nauczkę, Zaczęło się od kuksańców, kilka mocnych klapsów, potem kilka ciosów nożem, w końcu litera zet wycięta na brzuchu i flaki wyciągnięte pogrzebaczem przez odbyt ....

 

Morderczyni Mariola

Ta ponad 60-letnia kobieta zabiła swojego męża kilkunastoma ciosami nożem. Męża który od wielu lat pastwił się nad nieszczęsną kobietą , co było udokumentowane wielokrotnymi interwencjami policji  oraz posiadaniem niebieskiej karty przez tą rodzinę .

Za zabójstwo została skazana na 25lat- sąd apelacyjny zmienił wyrok na 12lat .

 

Morderczyni Paulina

Jest to w pewnym sensie najbardziej zdegenerowaną osobą w tym gronie. Co prawda nie zabiła, ale zadała ponad 35ciosów nożem swojej matce i zostawiła ją w kałuży krwi.

Paulina to  15-letnia dziewczynka, która przebywa w więzieniu już od  10 miesięcy. Z jednej strony to przerażające, że dziecko przebywa w takim otoczeniu. Z drugiej strony z wszystkich wymienionych ta dziewczyna była najbardziej zatwardziałą kryminalistką, której kartoteka była czysta tylko z racji młodego wieku. Bez szans na reedukację.

 

Opisuję te kobiety z czysto kronikarskiego zacięcia.

I wiem jedno - bardzo trudno czasem określić kto jest sprawcą a kto ofiarą.

Nie wiem gdzie jest granica premedytacji a gdzie jest to bierne (choć czynne) poddawanie się wydarzeniom.

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

November 16, 2019

November 16, 2019

November 16, 2019

November 15, 2019

November 14, 2019

November 14, 2019