"JuliaMasaż" spalona marka?

October 30, 2019

No chyba jednak nie ...

 

Gdy Polski Wymiar Sprawiedliwości wypuścił mnie z swoich troskliwych ramion wszyscy z kim się spotkałam, rozmawiałam czy sms-owałam mówili, że masaże w Poznaniu są w stanie upadłości, że już nikt nie chodzi na masaże w ogóle a do Julii nie będzie chodził w szczególe . Że muszę zmienić imię, miasto, fryzurę, a najlepiej wszystko na raz ze zmianą kraju zamieszkania włącznie.

Że Kamelia to spalona postać...

Że salon się nie podniesie...

Że JuliaMasaż to pocałunek śmierci...

 

Na początku tym się przejmowałam i reklamowałam masażystki które z nami współpracują jako "prywatne" i "na własna rękę". Szło im raczej średnio. Później zaczęłam masować sama i drzwi się na zamykają  . Jak to ? U "spalonej" osoby?

Zatem od 3 dni reklamujemy się jako salon JuliaMasaż a nasze dziewczyny jako np "Kaja z JuliaMasaż". I nagle telefony się rozdzwoniły, że nie nadążamy odbierać.

Dotarły do mnie słuchy, że masażystki z salonów i pracujące solo coraz częściej kończą dzień bez zrobienia żadnego masażu. No cóż kochane- zacznijcie przyzwyczajać się do tego....

 

A teraz z  wielką przyjemnością informuję, że wczoraj zaczęła u nas pracę Zuza, dzisiaj Ania, w sobotę dołączą do nas Ola, Paulina  i całkiem nowa na rynku Marta.

Olę i Paulinę część z Was zna i pamięta z świetnych masaży.

 

Poniżej zamieszczam zdjęcia Oli  - która w 100% zasługuje na znak jakości K jak Kamelia.

Wasze zadowolenie z  masażu jest i zawsze było jej  priorytetem.

Zapraszam

 

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

November 16, 2019

November 16, 2019

November 16, 2019

November 15, 2019