Ktoś przychodzi ktoś odchodzi

October 30, 2019

Wczoraj  rozstaliśmy się z Kornelią, które niestety nie pasuje do kierunku rozwoju naszego salonu. Ale już od dzisiaj  pracę zaczyna nowa masażystka Ania. Ania masuje profesjonalnie od 3 lat, wykonuje masaże balijski, loni lomi , ayurweda , refleksologia stóp i masaż deptany..  Ma 27lat , 168cm wzrostu, długie ciemne włosy , orientalną urodę i świetną , szczupłą figurę.

Dzisiaj zaczyna swoją karierę z masazami erotycznymi.

 

Generalnie nadajemy na tych samych falach - obie uwielbiamy mężczyzn a w masaż angażujemy się na 1000%.  Więc nasz masaż na 4-ry ręce będzie bardzo spektakularnym przeżyciem.

Więc dzwoń -  dzisiaj  zapraszamy na masaż szkoleniowy  na 4-ry ręce w wykonaniu Ani i Kamelii już od 9.00 . Masaż jest na stole,  w sukienkach , trwa godzinę i  będzie za darmo.

Serdecznie zapraszamy.

 

W tym miejscu zazwyczaj dodaję zdjęcia masażystki. Oczywiście będą-  bo Ania jest bardzo atrakcyjną, młoda kobietą . Ale teraz obejrzyjcie co innego .

Robi wrażenie ? No ja myślę ....

 

I jeszcze jedna uwaga  nawiązująca do tego tematu .

Mam klienta, który zawsze mówił jak ważny jest dla niego dobry masaż. Jak bardzo masażystki w Poznaniu nie potrafią masować , jakie są słabe itp itd. Jak on ciągle poszukuje dobrego masażu itp itd.  A przy następnej okazji zaserwował mi tekst   "Może i Karina dobrze masuje , ale do niej nie poszedłem bo jej wygląd mnie odstręsza ... "

No comment....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

November 16, 2019

November 16, 2019

November 16, 2019

November 15, 2019

November 14, 2019