"JuliaMasaż" spalona marka?


No chyba jednak nie ...

Gdy Polski Wymiar Sprawiedliwości wypuścił mnie z swoich troskliwych ramion wszyscy z kim się spotkałam, rozmawiałam czy sms-owałam mówili, że masaże w Poznaniu są w stanie upadłości, że już nikt nie chodzi na masaże w ogóle a do Julii nie będzie chodził w szczególe . Że muszę zmienić imię, miasto, fryzurę, a najlepiej wszystko na raz ze zmianą kraju zamieszkania włącznie.

Że Kamelia to spalona postać...

Że salon się nie podniesie...

Że JuliaMasaż to pocałunek śmierci...

Na początku tym się przejmowałam i reklamowałam masażystki które z nami współpracują jako "prywatne" i "na własna rękę". Szło im raczej średnio. Później zaczęłam masować sama i drzwi się na zamykają . Jak to ? U "spalonej" osoby?

Zatem od 3 dni reklamujemy się jako salon JuliaMasaż a nasze dziewczyny jako np "Kaja z JuliaMasaż". I nagle telefony się rozdzwoniły, że nie nadążamy odbierać.

Dotarły do mnie słuchy, że masażystki z salonów i pracujące solo coraz częściej kończą dzień bez zrobienia żadnego masażu. No cóż kochane- zacznijcie przyzwyczajać się do tego....

A teraz z wielką przyjemnością informuję, że wczoraj zaczęła u nas pracę Zuza, dzisiaj Ania, w sobotę dołączą do nas Ola, Paulina i całkiem nowa na rynku Marta.

Olę i Paulinę część z Was zna i pamięta z świetnych masaży.

Poniżej zamieszczam zdjęcia Oli - która w 100% zasługuje na znak jakości K jak Kamelia.

Wasze zadowolenie z masażu jest i zawsze było jej priorytetem.

Zapraszam


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square