Mariaż masażu i sztuki

November 24, 2019

W końcu mam pomysł na moje  SPA. Długo miotałam się w stresie co zrobić, aby wizyta tutaj była  dla Was pod każdym względem niezapomniany przeżyciem. A teraz  postanowiłam skorzystać z pomysłu,  który stanowił podwaliny Starego Browaru. Miało to być centrum stanowiące idealną fuzję biznesu i sztuki. Co zostało docenione i wielokrotnie nagradzone.

Stary Browar zdobył :

-nagrodę The International Council of Shopping Centers) dla Najlepszego Centrum Handlowego na Świecie w kategorii obiektów handlowych średniej wielkości.

- został uznany za jedną z 20 ikon architektury, które powstały po 1989.

-W Amsterdamie 2008 roku, Stary Browar 50 50 został wybrany przez Międzynarodową Radę Centrów Handlowych (ICSC) jako najlepsze centrum handlowe w Europie w kategorii Extensions/Refurbishments.

-Rok 2008 przyniósł Staremu Browarowi po raz kolejny, tytuł najlepszego Centrum Handlowego na świecie z ramienia Międzynarodowej Rady Centrów Handlowych (ICSC)[7].

-W roku 2009, tytułem "Doskonałość Mody 2009" z ramienia magazynu Twój Styl, wyróżniona została III edycja Art & Fashion Festival w Starym Browarze[7].

-W 2011 roku,Stary Browar i hotel Blow Up Hall, razem z warszawską agencją Slick Design Roberta Mendla, otrzymały 2 nagrody za identyfikację wizualną. Pierwsza z nich wręczona została za system komunikacyjny Starego Browaru, druga zaś za brand book hotelu...

....i wiele wiele innych.

 

Nam nie zależy na statuetkach . Naszą nagrodą jest Wasze zadowolenie i Wasze uznanie.

I miejmy nadzieję, że takie uczucia będą Wam towarzyszyć po wizycie w naszych SPA.

 

Jest rzecz , która nie spotka się najprawdopodobniej  z Waszym uznaniem. Chodzi o  poziom cenowy masaży  w SPA. Na Długiej ceny masaży zaczynały się od 250zł i był tam straszny młyn. Którego nie życzę sobie w nowych SPA.  Którego NIE ŻYCZĘ  sobie i NIE POTRZEBUJĘ.

Ponieważ "małe" spa będzie rentowne przy JEDNYM masażu dziennie :)

Więc najprawdopodobniej najtańszy masaż tutaj będzie za 300 albo 350zł.

Z drugiej strony w końcu wielu z Was jeździ mercedesami i cena nie stanowi problemu - jeśli idzie za nią odpowiednia jakość. Więc mam nadzieję, że masaże w SPA będą stanowić odpowiednik mercedesa w kategorii masaży.

Czego Wam i sobie życzę .

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

November 30, 2019

November 24, 2019

November 22, 2019