Optymalizacja oferty

November 30, 2019

Masaże w naszym salonie są, były  i zawsze będą  najlepsze w Poznaniu- z racji na nasze wysokie standardy i dbałość o Waszą wygodę.

 

Jesteśmy najlepsi ponieważ:

-TYLKO MY  masujemy w pięknych, zadbanych, idealnie czystych  wnętrzach  profesjonalnie przygotowanych do masażu

-nasze masażystki mają duże doświadczenie, ukończyły wiele profesjonalnych kursów i nadal systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez cykliczne kursy.Ostatnio kurs Tantry.

-TYLKO MY w czasie masażu używamy kosmetyki o profesjonalnej jakości - m.in najlepszego dostępnego na rynku  100%naturalnego  antyalergicznego olejku migdałowego.

-TYLKO proponujemy  Wam masaże na grubych komfortowych materacach przykrytych  bawełnianymi prześcieradłami. Gdzie indziej jesteś masowany na papierowych podkładach przypominających papier toaletowy.

-u nas do kąpieli otrzymujecie markowe żele, jednorazowe klapki, gąbki i kąpielowe białe ręczniki

-mamy bardzo szeroką gamę masaży.Od masaży na stole,  przez masaże relaksacyjne, balijskie, lomi lomi, sportowe, przeciwbólowe i tantryczne kończąc na  masażach  nuru z nuru plus i kiss włącznie.

-mamy masaże 30minutowe, godzinne

-TYLKO U NAS CZAS MASAŻU LICZY SIĘ OD MOMENTU POŁOŻENIA SIĘ NA STOLE LUB MACIE DO MOMENTU WSTANIA Z NIEGO .

 

A przed wszystkim TYLKO U NAS możesz się umówić na masaż od godziny 8.00 do 23.00 także w sobotę i niedziele. I tylko u nas możesz skorzystać z 5masazy równocześnie w jednym miejscu.

 

Z racji na nasza "dobrą jakość" postanowiliśmy "zoptymalizować"  ceny naszych masaży. Chodzi ogólnie o nasze dwa sztandarowe masaże: masaż relaksacyjny na stole i masaż NURU PLUS.

Od poniedziałku cena masażu relaksacyjnego na stole w sukience wynosi 200zł a cena masażu NURU PLUS 400zł.Aby osłodzić Wam  tę gorzką pigułkę dostajecie od nas 10minut masażu gratis. Będziecie mogli cieszyć się relaksującym  dotykiem masażystki w masażu na stole lub pieszczotami wzajemnymi do minetki włącznie całe 70minut. Przedłużamy także masaż KISS oraz grę wstępną także do 70minut- bez zmiany ceny.

Ceny u Wiki i Auriki pozostają bez zmian.

 

Serdecznie zapraszamy do naszych masażystek - a szczególnie do uroczej, rozgadanej ,drobniutkiej i prześlicznej Natalii.

 

 

 

 

 

Please reload

Wyróżnione posty

I'm busy working on my blog posts. Watch this space!

Please reload

Ostatnie posty

November 30, 2019

November 24, 2019