Tantra i piękna Natalia


Serdecznie zapraszam Was na wyjątkowy masaż tantryczny - który jest masażem całkowicie innym niż inne. Jest to masaż bardzo delikatny, zmysłowy z wykorzystaniem dużej ilości gadżetów jak pióra, futro, gorące ręczniuczki. Część z Was już miała okazję się o tym przekonać - część ma to wyjątkowe doświadczenie jeszcze przed sobą.

Aby zachęcić Was do skorzystania z masażu tantrycznego - do którego mam bardzo osobiste podejście i wielki sentyment - do końca roku będzie on w promocyjnej cenie 250zł za 60minut i 300zł za 90minut.

Tantrę wykonują Kaja , Natalia i Paulina - w cenach promocyjnych oraz Kamelia- której promocja nie dotyczy. Na tantrę zapraszam szczególnie do naszej przepięknej, drobniutkiej Natalii o cudownym uśmiechu. Ma ona 23 lata, 160cm wzrostu, świetną figurę o długich zgrabnych nogach.

Za starych dobrych czasów pracowała w Dakini - gdzie pobierała szkolenia z ręki samego Hana W. Teraz wykonuje ona masaż relaksacyjny na stole i na macie, relaksacyjny z elementami nuru i dotykiem wzajemnym oraz jak już wspomniałam Tantrę.

Zapraszamy do Natalii.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square