Nasze sesje


Już trzy razy nasze koleżanki miały okazję bawić się w czasie sesji zdjęciowych wykonywanych przez profesjonalnych fotografów. Każda sesja była inna.Tak jak i każda dziewczyna inaczej się zachowuje przed aparatem. Niektóre świetnie się odnajdują w roli gwiazd- czują się przed obiektywem jak ryby w wodzie. Dla innych to katorga, masakra i dramat...

Kornelia czy Natalia pozują do zdjęć jakby się do tego urodziły. Kaja nie znosi robienia zdjęć - ale wynik sesji zawsze powala na kolana. Świetne ciało tancerki Pauliny prezentuje się na zdjęciach zawsze doskonale. Wika dramatycznie nie potrafi pozować - ale zdjęcia wychodzą zaskakująco dobrze...

Materiały zdjęciowe z dwóch poprzednich sesji mieliście okazję już w większej części oglądać.

Na wynik trzeciej sesji trzeba będzie trochę poczekać- mam nadzieję, że spotka się z takim uznaniem jak dwie poprzednie.

A teraz na chwilę odwróćmy sytuację i pokażmy fotografie naszych fotografów.

I na deser- pożartujmy z nich trochę...

1.

Ogłoszenie w gazecie: „Sprzedam tanio i szybko kompletny zestaw sprzętu fotograficznego: numer telefonu 555 123… Jeśli słuchawkę podniesie mężczyzna, należy powiedzieć pomyłka”.

2.

Świeżo upieczony tata fotografuje swego potomka ze wszystkich stron, mówiąc do siebie zadowolony: "Świetny! Super! Doskonały!". Podchodzi do niego położna: - Ooo! Pierwsze dziecko? - Nie, trzecie, ale pierwszy aparat cyfrowy!

3.

Jasio wszedł do ciemni fotograficznej i zaczyna wrzeszczeć. - Czemu tak krzyczysz? - pyta mama? - Wywołuję zdjęcia!

4.

- Czy mogłaby pani pozować mi do aktu?

- Chętnie, ale nie jestem modelką.

- Ależ to nic nie szkodzi! Ja, proszę pani, nie jestem fotografem...


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square