Współpraca zakończona zanim się rozpoczęła...


Dobre tydzień temu zgłosiła się do nas koleżanka Hania- bardzo zainteresowana pracą w najlepszym salonie w Polsce. Super. Miała być u nas od środy- ale w środę rano stwierdziła, że jest chora, więc pójdzie do lekarza i przyjedzie w czwartek. Ok- nie ma problemu. W czwartek rano stwierdziła, że źle się czuj - więc będzie w sobotę. OOOKKK - ale w tym momencie dostała żółtą kartkę. I sytuacji nie poprawił fakt, że chciała przyjechać z koleżanką, potem dwoma...

Wczoraj potwierdzała, że będą ....

A dzisiaj rano, że jednak nie ...

Czerwona kartka .... Koniec historii...

Sorry- nie mam ochoty bawić się z takimi dziewczynami, które nie potrafią sobie życia zaplanować 12godzin na przód. Marnie to wróży jakości współpracy i przestrzeganiu naszych standardów.

Szukam profesjonalizmu, a nie kolejnych niestabilnych emocjonalnie "królewienek" niezależnie od tego jakie to by nie były petardy. Każda która myśli, że może robić takie numery i marnować mój czas wyleci z hukiem z salonu ...Tak jak wyleciały Klaudia , domi i Laura ...Po jednym dniu współpracy po przerwie.

Zatem serdecznie zapraszam do pracy dziewczyny, które chcą dużo zarabiać (nawet do 1500zł/dziennie - BEZ PROSTYTUCJI- tylko masaż! ), które chcą pracować w stabilnej, rozwijającej się firmie, w dobrych warunkach.

Ale podkreślam od razu - OCZEKUJĘ PROFESJONALIZMU i poważnego podejścia do życia.

W każdym innym przypadku - nara.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square