Gratulacje i gorące podziękowania


Serdecznie gratuluje jednej z naszych masażystek - której młodość i niewinna uroda w połączeniu z potencjałem JuliaMasaż zaowocowała wczoraj rewelacyjnym historycznym wynikiem.

Miała ona przyjemność wykonać dla Was wczoraj 6 masaży NURU KISS GFE.

Dla niezorientowanych - jest to masaż w stylu spotkania jak z własną dziewczyną - kosztujący 500zł za godzinę. 3-ech z tych panów prosiło o masaże 90-minutowe lub dłuższe - niestety nie było takiej możliwości. Poprzedni rekord należał też do niej - 4 masaże NURU KISS i do jej koleżanki - 3 NURU KISS i 1 NURU PLUS 90minut.

Ostatnio ona bardzo mnie rozbawiła - bo powiedziała, że jest jak karaluch- przetrwa wszystko- była ze mną do samego końca i jest od samiutkiego początku.

Sprytna dziewczyna, która wie na jakiego konia postawić. W odróżnieniu od wielu innych :) Bo ja sobie czasem myślę, że jestem jak bakteria- bo nawet bomba atomowa mnie nie zatrzyma . I że dopiero się rozkręcam:) . I tylko coraz więcej kwiatów rośnie w moich Ogrodach Pamięci.

Kto czytał inkwizytora - ten wie.

Ok- podsumowując : to że tak licznie korzystacie z naszych masaży , pomimo iż nie należą one do najtańszych jest dowodem na to, że cieszymy się Waszym nieustającym zaufaniem- pomimo kilku potknięć po drodze. Jest też dowodem na to- że nasze masaże jakościowo są zdecydowanie najlepsze na rynku- ponieważ są też zdecydowanie najdroższe..

Bo tak po prostu- jakość musi kosztować. I dobry produkt zawsze znajdzie nabywcę ceniącego jakość. I gotowego za tą jakość płacić.

Jesteśmy kreatywni i wyznaczamy nowe trendy w masażu .

A inni mogą nas tylko naśladować i świecić światłem odbitym :)

Prawda ? Prawda !

A już w na początku przyszłego roku zaprosimy Was do 6 nowych masażystek. I później do następnych. Do końca stycznia powinno nas być około 20.

Myślę, że początek roku będzie należał do JuliaMasaż.

Koleżanki masażystki - dołączcie do nas.

Dołączcie wygrywającej ekipy - zanim będzie za późno.

Zapraszam każdą z Was do współpracy.

Dla każdej znajdzie się miejsce i praca - jeśli tylko jesteś gotowa przestrzegać naszych standardów.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square