Poczekaj w poczekalni

Po ostatnich kolejnych wtopach z "doświadczonymi" masażystkami ze stażem 3letnim (jak Zuzanna) czy 7letnim (jak Lea) przypomniałam sobie bardzo dobitnie dlaczego zawsze wolałam dziewczyny nowe na rynku , bez doświadczenia. Niestety często jedyny "bagaż" jaki ze sobą przynoszą dziewczyny śmigające w masażach czas jakiś to cwaniactwo, lenistwo, tupet, złodziejskie podejście i silne pragnienie by "wyjebać" klienta na jak największą kasę nie dając z siebie nic.

Dlatego planuję dużo skrupulatniej sprawdzać dziewczyny , zanim nadam im status VIP w JuliaMasaż. Każda nowa masażystka przez miesiąc będzie w poczekalni, kiedy będzie intensywnie szkolona wg potrzeb. Po miesiącu mamy awans do strefy VIP lub przejście do Strefy Ekonomicznej (nie na stałe oczywiście - zawsze można z niej awansować).

Teraz w Poczekalni mamy dwie urocze panie : drobniutką opaloną czarnulkę i wysoką długonogą blondynkę z baaardzo zacnym biustem i sporym tyłkiem - Samantę.

W różnorodności jest piękno ...

Samanta jutro zaczyna prace u nas - zapraszamy na masaż relaksacyjny na stole w sukience za100zł i masaż nuru nago na macie 160zł.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square