Masaż relaksacyjny TO JEST TO

Masaż relaksacyjny to zabieg mechaniczny, który oddziałuje na tkanki miękkie (mięśnie). Jednak właściwie wykonany masaż traktuje organizm człowieka jako całość i wpływa także na jego psychikę. Wycisza i uspokaja pacjenta, daje błogie uczucie rozluźniającego się ciała, a także wpływa na zwolnienie myśli, odreagowanie stresu i naładowanie energią na kolejne dni.

Dla nas w czasie masażu tak samo ważne są techniki masażu jak i cała otoczka : właściwa temperatura, nastrojowe oświetlenie, relaksująca muzyka właściwie dobrana do masażu, przyjemne zapachy, gorący olejek, spokojna wyciszona masażystka oraz miły nastrój w salonie.

Masaż jaki wykonujemy jest połączeniem intensywnych technik wywodzących się z masażu Lomi Lomi, Balijskiego, Shiatsu, Tajskiego, terapii punktów spustowych oraz masażu głębokiego tkanek miękkich oraz relaksujących technik pochodzących z masażu orientalnych.

Nasze masaże są zakończone częścią erotyczną na wałku (gdzie wykonywany jest m.in zewnętrzny masaż prostaty w celu zapobiegania rakowi) oraz masażem Lingam.

Masaż Lingam to końcowa część masażu tantrycznego, który ma m.in na celu pobudzić nasze libido. Masaż Lingam składa się z 16 technik różnych technik.

Na zakończeniu masażu jesteś jeszcze przez chwilę masowany przez masażystkę za pomocą ręczniczków, dzięki czemu Twój organizm wycisza się a ciało przygotowuje się na wyzwania dnia codziennego.

Ten masaż jest dla mnie masażem najważniejszym i chcę aby moje masażystki wykonywały go perfekcyjnie. Ponieważ masaż relaksacyjny zawierający w sobie wiele różnych technik buduje profesjonalizm masażystki.

Masaż relaksacyjny wykonują (z dziewczyn pracujących aktualnie) :

Iza, Nikola, Sylwia, Aleksandra i Kama (od jutra) oraz Bella (tylko wersję z dotykiem za 250zł).

Koszt masażu na stole 60minut 140zł 90minut 220zł (promocja do 11.04.2019)

Masaż na macie nago 60minut 200zł 90minut 250zł.

Masaż na macie nago Z DOTYKIEM 60minut 250zł 90minut 300zł.

Serdeczne zapraszam na masaże relaksacyjne na stole i na macie.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square