50 odcieni NURU

UWAGA - OD PIĄTKU 17.04 ZMIANA CEN !


Masaż NURU ZWYKŁE

Nuru jest to najbardziej erotyczny masaż. Jest wykonywany nagim ciałem masażystki. Powinien być wykonywany na materacu lub specjalnym prześcieradle, może być robiony przy użyciu specjalnego żelu do masażu NURU  z alg morskich. Jest to masaż, podczas którego masażystka zmysłowo przesuwa się po masowanym ciele. Masaż wykonywany jest rękami przedramionami, ale także pupą i piersiami.

Jest to masaż BEZ DOTYKU (jest możliwy lekki dotyk w trakcie zakończenia. można dotykać plecy , pupę , uda, dłonie i ramiona masażystki..


Masaż NURU de LUX

Masaż NURU de LUX to masaż nuru, wykonywany ciałem masażystki rozpoczynający i kończący się wspólnym prysznicem z masażystką. Podczas wspólnego prysznica masażystka umyje całe Twoje ciało , na życzenie może Ci wykonać peeling całego ciała, który dobrze oczyści skórę ze zrpgowaceń, która podczas masażu pochłonie składniki odżywcze zawarte w naturalnym olejku migdałowym. Wspólny prysznic można także potraktować jako swoistą grę wstępną.

Uwaga : wspólny prysznic jest wliczany do czasu masażu.


Masaż NURU de LUX PRO

To masaż ciała, zaczynając od wspólnego prysznica z masażystką, podczas którego ona cię umyje, a następnie przechodzisz na matę, gdzie wykonywany jest „klasyczny” masaż NURU z opcją masażu wzajemnego: Ty masujesz masażystkę, masażystka masuje Ciebie. Jest to masaż z opcją dotyku w ciągu ostatnich 15minut masażu. Można dotykać całe ciało masażystki, jej piersi, pupę, jest możliwy także delikatny POWIERZCHOWNY dotyk miejsc intymnych.


Masaż NURU PLUS

Jest to jedyny masaż, o przebiegu którego Ty decydujesz. Może się on rozpocząć od wspólnego prysznica z masażystką, później udajecie się na matę , gdzie jest wykonywany klasyczny masaż nuru. W czasie masażu możecie dotykać się, masować i pieścić nawzajem, a masaż możecie zakończyć masturbacją gdzie doprowadzicie się do orgazmu. Ona będzie Cię masować dłońmi lub (za dopłatą - pupą lub piersiami) a Ty możesz zrobić jej minetkę lub palcówkę.


Masaż NURU KISS GFE

Jest to masaż najbardziej wyjątkowy z wyjątkowych.

Jedyny w swoim rodzaju.

Unikalny. Elitarny. Luksusowy.

Jest to masaż w stylu spotkania z własna dziewczyną. Już w drzwiach jesteś witany gorącym pocałunkiem, podczas całego spotkania jesteś kuszony i kokietowany.

W czasie masażu otrzymujesz ode nas bardzo dużo czułości i delikatności. możecie się pieścić nawzajem, przytulać, całować namiętnie z języczkiem, podniecać się wzajemnymi pieszczotami i w miarę gdy temperatura rośnie doprowadzić się nawzajem do orgazmu. W czasie spotkania możesz poprosić masażystkę aby pokazała Ci jak sprawić jej największą przyjemność.

W cenie masażu masz :

-możliwość masażu w pończochach, rajstopach, bieliźnie, w przebraniu pielęgniarki lub uczennicy lub innym

-masaż w jaccuzzi

-drugi masaż Lingam

-masaż prostaty

-zakończenie ciałem (piersiami tzw hiszpan, pupą lub stopami tzw footjob)

-fetysz stóp lub adoracja


Serdecznie zapraszam na masaże -teraz ostatnie dwa dni po niższych cenach. M.in do Sylwii-której zgrabne, wysportowane ciałko możecie podziwiać na pięknych zdjęciach poniżej.Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square