A co tam na garso słychać ?

Kiepsko...

Bo Rodo zabija wolny przekaz myśli.

Jak tylko pojawi się niekorzystna opinia jakiejś cwaniary, wędrowniczki i naciągaczki to ona korzystając z "prawa do bycia zapomnianym" żąda usunięcia jej wątku.

I admini muszą usunąć ....

I tyle na temat pomocności forum w podejmowaniu decyzji o sex-spotkaniach.


A w Poznaniu ogólnie idzie gorzej niż kiepsko. U szwagrów poznańskich (z których pewnie z 80% zna mnie osobiście) troszkę (taki eufemizm) zaufanie do obiektywizmu garsoniery podupadło .... Prawie nikt tam nie chce pisać, więc znudzeni weterani udzielają się w wątkach np warszawskich. Jadąc po wszystkim i wszystkich.... wzbudzając straszną konsternację u szwagrów ze stolicy nieprzywykłych do tak "ostrego" poziomu konwersacji ....


Ciekawostka - 24 godziny temu została napisana recenzja w wielkopolskiej części garsoniery. Przez 24 godziny miała ona coś około 50 wyświetleń. U nas na blogu posty przez kilkanaście godzin mają 300-700 wyświetleń.

Taka sytuacja....


Natomiast jest jedna fajna rzecz - a mianowicie rozróżnienie na masażystki i seks-masażystki. To ma bardzo dużo sensu. I taki opis jest tylko w naszej, wielkopolskiej części forum - któryś z chłopaków miał dobry pomysł.

I to dowód na to że w Poznaniu powoli bardzo powoli zmienia się sposób postrzegania masaży erotycznych. Że powoli salon masażu nie jest tożsamy z burdelem ( tylko dla Bar.mana ciągle jest...). Że powoli masażystka przestaje być tym samym co prostytutka.


Wprowadzę ten podział na naszym forum- które jutro zobaczycie w trochę innej odsłonie.Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square