A już jutro TANTRA i ...

.... w końcu będzie w kim wybierać . Po dłuższym wolnym wracają na do Dominikańską Ania i Klara- można się wybrać na fajny duet. Będzie też Julita i Wiktoria - w swoich prywatnych apartamentach, gdzie można skorzystać z świetnych masaży w dyskretnej atmosferze uroczych intymnych mieszkanek.


A dodatkowo oczywiście możecie wybrać się do naszych Tantrystek na wyjątkowy masaż TANTRA.

Dziewczyny wykonują Tantrę stanowiącą hybrydę Tantry Yoni&Lingam oraz Zmysłowego Dotyku Tantry.


A co to jest w ogóle Tantra?

Tantra to masaż elit. Trzeba być wrażliwym człowiekiem o wyrobionym smaku aby docenić finezję masażu tantrycznego. Nie jest to potrawa dla prostych podniebień.

Jest to skomplikowany, delikatny i zmysłowy masaż wykonywany nago na macie dłońmi i przedramionami. Jego celem nie jest rozluźnienie mięśni , tylko pobudzenie receptorów czuciowych na całym Twoim ciele i umożliwienie Ci przeżycia orgazmu energetycznego bez wytrysku.


Tantra wyjątkowym masażem i wyjątkowym przeżyciem.

Za każdym razem staramy się go zrobić doskonale, lepiej niż poprzednio.

Aby umożliwić Tobie zapoznanie się z tym wyjątkowym masażem w pełnej krasie mamy dla Ciebie wyjątkową promocję : masaż Tantryczny 90-minutowy za jedyne 300zł. Zapewniam Cię , że nawet nieudana Tantra będzie dla Was przeżyciem innym niż inne masaże. Chociażby z tego względu, że masaż Lingam (czyli po naszemu "penisa" ) powinien trwać co najmniej 20minut.

Nie mylić z waleniem konia, którego zaznasz gdzie indziej.


Klucze do sukcesu w Tantrze są dwa.


Jest to masaż kochanków, więc bardzo istotna jest wzajemna akceptacja partnerów i otwarcie na siebie. Próbujemy to uzyskać poprzez wyjątkowy rytuał powitania. I tu prosimy Cię o współpracę w trakcie rytuału i otwarcie się na nowe doznania.