A od dzisiaj Hania

Kochani - to zaczyna być trochę bez sensu. Postawiłam sobie za cel pisać na blogu o dziewczynach godnych polecenia (i informacyjnie o reszcie). I teraz jest problem- bo "udanych" masażystek jest u nas tak dużo , że mogłabym pisać non stop tylko nich. Co byłoby raczej nudne bardzo.....

Bo nigdy w historii Julii nie było tylu naprawdę świetnych dziewczyn.


Więc może napiszę tak :

Na początku każda ładna, stosunkowo młoda i mająca przyzwoite zdjęcia dziewczyna ma ruch. Jest to w końcu oczywiste- każdy pójdzie z ciekawości lub w poszukiwaniu "swojej wymarzonej masażystki" . Ale jeśli masażystka jest tylko "taka se" - to po półtora miesiąca pies z kulawa nogą (chyba że bardzo zdesperowany jest) do niej nie zagląda.

Dowodem na prawdziwą klasę masażystki jest fakt, że z upływem czasu ma ona coraz więcej klientów. Jak np coraz więcej gości mają Bella, Julita, Iza i oczywiście Wiktoria. Jak np coraz większym zainteresowaniem cieszą się Aleksandra i Zuzia. One obie są bardzo inteligentnymi kobietami i mają dużą grupę mężczyzn zachwyconych ich fizycznością. Ale przy tym wszystkim są bardzo dobrymi masażystkami i grono ich wielbicieli systematycznie rośnie.

Tak samo będzie rosło zainteresowanie nową, piękną, idealną Julią - kwintesencją naszego salonu.


I tak samo coraz bardziej uwielbiana jest Hania.

Która dla wielu panów jest "jedynym wyborem". I która dzisiaj do nas wraca po krótkim urlopie.


Serdecznie zapraszam i polecam- bo jest to naprawdę fajna, wartościowa i mądra dziewczyna z którą można porozmawiać na każdy temat.

Oczywiście dziewczyna piękna o bajecznym ciele....

Zapraszam i polecam - to będzie świetnie zainwestowany czas.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square