Bella Beauty

Troszkę to takie masło maślane bo i "bella" i "beauty" - ale nigdy dość ciepłych słów gdy mówimy o tej wyjątkowej dziewczynie.

Jest już dzisiaj w pracy po kilkudniowym wolnym (tu info dla wszystkich nieżyczliwych - NIE - Bella NIE BYŁA chora- po prostu nasze masażystki nie muszą pracować 6/7 dni w tygodniu po 10-12 godzin i MOGĄ SOBIE POZWOLIĆ na 2-3-4 dniowe wolne w celu naładowania akumulatorów).


A wracając do pięknej Belli - serdecznie zapraszam na jej ulubiony masaż Gra Wstępna. Jest to oferta dla wszystkich którym znudziło się tradycyjne nuru.


Gra Wstępna rozpoczyna się od kilkuminutowej choreografii tanecznej- kiedy będziesz kuszony i uwodzony w czasie zmysłowego, erotycznego tańca. Później weźmiecie wspólny prysznic w celu obniżenia temperatury (bezskutecznie....) a później skończycie masaż w czasie namiętnego nuru masażem wzajemnym .


Jest to oferta dla wszystkich, których już znudziło tradycyjne nuru .

Którzy uwielbiają muzykę i taniec.

Może to być wycieczka w zakazane rewiry- ukradkowe spojrzenie za zasłonę w mroczne klimaty klubów GO GO - które zawsze Cię kusiły, ale nigdy nie zdecydowałeś się bo nie chciałeś tracić swojej anonimowości...


Bella wciela w życie ideał- robi ten masaż dokładnie tak jak był wymyślony.

I jeszcze dodaje od siebie bardzo dużo....

Jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich wielbicieli masażu.

Jeśli nie widziałeś Gry Wstępnej u Belli - nie widziałeś niczego....
Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square