Córa marnotrawna

Uwielbiam ten moment w Gladiatorze, gdy Maximus z grupą wojowników stoi na arenie w czasie rekonstrukcji bitwy pod Zamą. I on wtedy woła :

"Trzymajmy się razem. Cokolwiek wyjdzie z tych bram przetrwamy , gdy będziemy trzymać się razem".


Teraz w kraju trwa także bitwa z barbarzyńskim najeźdźcą i przetrwamy to trzymając się razem. Dlatego trzeba zwierać szyki, bo wspólnie łatwiej to przetrzymamy.


A teraz już oddaję głos naszej Córze Marnotrawnej młodziutkiej, pięknej i idealnie zgrabnej Kornelii.


KORNELIA SAMA O SOBIE

"Jestem zabawna frywolną blondyneczką o twarzy aniołka, która od progu będzie Cię uwodzić swoim słodkim uśmiechem i dołeczkami w policzkach. Uwielbiam mężczyzn, zwłaszcza dojrzałych. Gdy na Ciebie czekam napełnia mnie energia seksualna, którą oddaje Ci w czasie masażu każdym moim dotykiem"


MOJE POCZĄTKI W JULIAMASAŻ?

"To był przypadek, moja koleżanka Rosa przyszła na rozmowę o pracę w JuliaMasaż. Wróciła zachwycona Spa na Długiej, salonem i szefową. Więc pewnego dnia ja zapukałam do drzwi salonu. Miało to być na chwilę. Rosy w Julii dawno już nie ma. A ja ciągle tu wracam. Już od dwóch lat"


CO LUBIĘ W MASAŻU?

"Każdy masaż jest dla mnie jak randka z moim kochankiem. Uwielbiam to, że mogę sprawić, by dzień mojego (choćby na chwilę) mężczyzny stał się lepszy. Uwielbiam, gdy zapatrzony w moje oczy zapomina o całym świecie. Jestem bardzo niepewna siebie i bardzo surowo się oceniam więc masaż jest dla mnie chwilą w której czuję się przez Ciebie doceniana. Kocham ten moment gdy kolejny raz wraca do mnie mój stały klient. To dla mnie najlepszy prezent - oprócz diamentów oczywiście..."


A CO JEST DLA MNIE TRUDNE ?

"Czasami, gdy przychodzi do mnie nowy gość niestety czuję, że nie ma między nami chemii. Jestem wtedy spięta, zestresowana i trudno mi pokazać jaka jestem naprawdę. Dlatego tą drogą zwracam się z prośbą - pomóż mi się otworzyć, a ja w zamian sprawię , że przeżyjesz najlepsze chwile w swoim życiu"


MOJE HOBBY

"Moim zasadniczym hobby jest poszukiwanie męża :) Oczywiście żartuję ...

Całe życie gonię za miłością, przyjaźnią i poczuciem akceptacji.

Pragnę mieć przy sobie sobie kogoś przy kim nie muszę grać i kto pokocha mnie taką jaką jestem.

Oprócz tego uwielbiam gotować (w końcu przez żołądek do serca).

Ćwiczę jogą i medytuję- mogę się z Tobą podzielić moja pozytywną energią.

Ukończyłam też szkołę vizażu, dzięki czemu będziesz z przyjemnością na mnie patrzył. Chcę zawsze dla Ciebie pięknie wyglądać ....

Specjalnie dla Ciebie...."Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square