Córa marnotrawna

Uwielbiam ten moment w Gladiatorze, gdy Maximus z grupą wojowników stoi na arenie w czasie rekonstrukcji bitwy pod Zamą. I on wtedy woła :

"Trzymajmy się razem. Cokolwiek wyjdzie z tych bram przetrwamy , gdy będziemy trzymać się razem".


Teraz w kraju trwa także bitwa z barbarzyńskim najeźdźcą i przetrwamy to trzymając się razem. Dlatego trzeba zwierać szyki, bo wspólnie łatwiej to przetrzymamy.


A teraz już oddaję głos naszej Córze Marnotrawnej młodziutkiej, pięknej i idealnie zgrabnej Kornelii.


KORNELIA SAMA O SOBIE

"Jestem zabawna frywolną blondyneczką o twarzy aniołka, która od progu będzie Cię uwodzić swoim słodkim uśmiechem i dołeczkami w policzkach. Uwielbiam mężczyzn, zwłaszcza dojrzałych. Gdy na Ciebie czekam napełnia mnie energia seksualna, którą oddaje Ci w czasie masażu każdym moim dotykiem"


MOJE POCZĄTKI W JULIAMASAŻ?

"To był przypadek, moja koleżanka Rosa przyszła na rozmowę o pracę w JuliaMasaż. Wróciła zachwycona Spa na Długiej, salonem i szefową. Więc pewnego dnia ja zapukałam do drzwi salonu. Miało to być na chwilę. Rosy w Julii dawno już nie ma. A ja ciągle tu wracam. Już od dwóch lat"


CO LUBIĘ W MASAŻU?

"Każdy masaż jest dla mnie jak randka z moim kochankiem. Uwielbiam to, że mogę sprawić, by dzień mojego (choćby na chwilę) mężczyzny stał się lepszy. Uwielbiam, gdy zapatrzony w moje oczy zapomina o całym świecie. Jestem bardzo niepewna siebie i bardzo surowo się oceniam więc masaż jest dla mnie chwilą w której czuję się przez Ciebie doceniana. Kocham ten moment gdy kolejny raz wraca do mnie mój stały klient. To dla mnie najlepszy prezent - oprócz diamentów oczywiście..."


A CO JEST DLA MNIE TRUDNE ?

"Czasami, gdy przychodzi do mnie nowy gość niestety czuję, że nie ma między nami chemii. Jestem wtedy spięta, zestresowana i trudno mi pokazać jaka jestem naprawdę. Dlatego tą drogą zwracam się z prośbą - pomóż mi się otworzyć, a ja w zamian sprawię , że przeżyjesz najlepsze chwile w swoim życiu"


MOJE HOBBY

"Moim zasadniczym hobby jest poszukiwanie męża :) Oczywiście żartuję ...

Całe życie gonię za miłością, przyjaźnią i poczuciem akceptacji.

Pragnę mieć przy sobie sobie kogoś przy kim nie muszę grać i kto pokocha mnie taką jaką jestem.

Oprócz tego uwielbiam gotować (w końcu przez żołądek do serca).

Ćwiczę jogą i medytuję- mogę się z Tobą podzielić moja pozytywną energią.

Ukończyłam też szkołę vizażu, dzięki czemu będziesz z przyjemnością na mnie patrzył. Chcę zawsze dla Ciebie pięknie wyglądać ....

Specjalnie dla Ciebie...."Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square