Co będzie ?

Myślę ,że będzie bardzo bardzo źle !

Wiadomo, że za chwilę będzie druga fala epidemii i ilość zachorowań dziennych będzie liczona w tysiącach. Myślę, że tym razem nie będzie Lockdownu (niestety) i nie będzie zamknięcia kraju tak jak to zrobiono poprzednio. Będzie drastyczny spadek dochodów firm spowodowany strachem ludzi przed wychodzeniem z domu i narażaniem się na zakażenie. Ludzie będą się bać wydawać pieniądze bo "nie wiadomo co będzie"... Ale tym razem nie będzie tez pomocy państwa , no skoro nie ma oficjalnego zakazu funkcjonowania to z jakiej racji...

Na to nałożą się problemy z wypłacalnością firm związane z wiosenna zapaścią gospodarczą spowodowaną działaniami rządu,do tego dojdzie lawinowy wzrost bezrobocia bo wszystkie firmy redukują swoje zatrudnienie. Bedzie dużo mniej pieniądza krążyło w obiegu- a brak funduszy na jednym poziomie spowoduje zatory płatnicze na wszystkich innych.


I to wszystko razem doprowadzi do bardzo złej (gorszej niż wiosną) sytuacji w Polsce. Czego się obawiam i nie za bardzo wiem jak się tym razem do tego przygotować.


Jakieś pomysły?Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square