Co będzie ?

Myślę ,że będzie bardzo bardzo źle !

Wiadomo, że za chwilę będzie druga fala epidemii i ilość zachorowań dziennych będzie liczona w tysiącach. Myślę, że tym razem nie będzie Lockdownu (niestety) i nie będzie zamknięcia kraju tak jak to zrobiono poprzednio. Będzie drastyczny spadek dochodów firm spowodowany strachem ludzi przed wychodzeniem z domu i narażaniem się na zakażenie. Ludzie będą się bać wydawać pieniądze bo "nie wiadomo co będzie"... Ale tym razem nie będzie tez pomocy państwa , no skoro nie ma oficjalnego zakazu funkcjonowania to z jakiej racji...

Na to nałożą się problemy z wypłacalnością firm związane z wiosenna zapaścią gospodarczą spowodowaną działaniami rządu,do tego dojdzie lawinowy wzrost bezrobocia bo wszystkie firmy redukują swoje zatrudnienie. Bedzie dużo mniej pieniądza krążyło w obiegu- a brak funduszy na jednym poziomie spowoduje zatory płatnicze na wszystkich innych.


I to wszystko razem doprowadzi do bardzo złej (gorszej niż wiosną) sytuacji w Polsce. Czego się obawiam i nie za bardzo wiem jak się tym razem do tego przygotować.


Jakieś pomysły?Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square