Co klienci myślą o Lilianie?

Przedstawiam Wam jedną z opinii na temat masażu u naszej Lili :


"Szanowna Pani Kamelio, w ubiegły piątek wieczorem byłem na masażu Nuru Pro u Lily. Wprawdzie to było moje pierwsze doświadczenie z poznańską masażystką, wcześniej byłem na podobnym masażu prywatnym we Wrocławiu, ale moje wrażenia z wizyty u Lily pozostaną niezapomniane. Przyszedłem w piątek naprawdę spięty i zestresowany, a opuściłem apartament zrelaksowany i głęboko odprężony. I to w pełni zasługa Lily oraz jej zmysłowości, uważności, namiętności i czułości. Spotkanie z Lilą zmieniło moje dotychczasowe wyobrażenie na temat masażu intymnego. Okazała mi dużo zainteresowania, podczas masażu otworzyłem się przed nią w rozmowie. Czułem, że splatają się nie tylko nasze ciała, ale także dusze, coś niesamowitego! Wyczarowała atmosferę pełną wzajemnego zaufania i szacunku. Czułem, że sprawiam jej swoją obecnością i bliskością nieskrywaną przyjemność. Dała mi całą sobą odczuć, że jestem dla niej atrakcyjnym partnerem w masażu i w rozmowie. ( Choć odnoszę wrażenie, że poza kontekstem profesjonalnej usługi mógłbym jej również przypaść do gustu, bo jestem młody, przystojny, kulturalny i zadbany.) Ze swojej nieśmiałości zapomniałem nawet o tym, że przy tym typie masażu mogłem nieco śmielej odwzajemnić dotyk. Najwidoczniej bałem się, że jak jej dotknę to ta magiczna chwila okaże się snem, a Lily rozpłynie się w powietrzu. Po zaznaniu przez mnie rozkoszy pozostała jeszcze chwilę przy mnie, opowiedziałem jej o tym, jak masażystka we Wrocławiu na tym etapie oznajmiła mi: ,,z mojej strony to wszystko". Wspólnie śmialiśmy się i żartowaliśmy z tego, jak dobrzy znajomi. Wyszedłem z apartamentu z poczuciem, jakbym wychodził od kochanki. Myślę, że mam już punkt odniesienia, jak taki masaż może być wspaniałym przeżyciem. Pozdrawiam serdecznie"


Co mogę dodać od siebie?

Lili jest inteligentną, interesującą i bardzo miłą osobą , która w czasie spotkania z Tobą będzie się starać abyś wyszedł od niej zadowolony i pokaże Wszystko co najlepsze aby Cię zauroczyć. Jak dla mnie to pewny punkt na masażowej mapie Poznania. Masuje w pięknym klimatyzowanym apartamencie na ul. Zwierzynieckiej.

Wykonuje masaże :

nuru PRO 300zł/1h nuru PLUS 400zł/1h nuru KISS 500zł /1h masaż prostaty wewnętrzny 100zł/10min

oraz oczywiście wersje dłuższe tych masaży : 90-minutowe , 2 i 3 - godzinne .

Jej numer to 691 829 903.


A poniżej pierwsza część zdjęć z jej najświeższej sesji zdjęciowej - w czasie której mogliśmy zobaczyć wszystkie odcienie Jej osobowości. Lili ma bardzo plastyczne ciało które na zdjęciach wygląda jak uchwycone w tańcu ...

Wkrótce reszta pięknych i oryginalnych zdjęć .


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square