Co tam u nas ciekawego?

Krótkie sprawozdanie z tego co się dzieje , z promocji i nowinek.


MARTA

Marta jest w tym tygodniu tylko od poniedziałku do środy. Zapraszam więc w tych dniach wszystkich jej wielbicieli na rewelacyjny masaż do tej młodziutkiej, lecz bardzo profesjonalnej masażystki. Marta jest jedną z najlepszych masażystek w JuliaMasaż a co za tym idzie także w Poznaniu. Zadowolenie klienta jest jej priorytetem. W końcu bycie w naszej STREFIE VIP obok Belli nie jest przypadkiem ....

Zapraszam i polecam

Marta masuje w prywatnym mieszkanku na ul.Półwiejskiej


EWA

Zapraszam na wyjątkowo atrakcyjną promocję do Ewy. Ceny są bandycko niskie i będą obowiązywać tylko i wyłącznie do końca tego tygodnia. W końcu tak piękna kobieta nie może wykonywać za długo masaży za śrubki. Ewa jest początkującą masażystką , nie pochodzi z Polski ale jej uroda, filuterność i dbałość o klienta stawa ją na podium, jeśli chodzi o poznańskie masażystki powyżej 40roku życia. Jest szczuplejsza i dużo młodsza od Endorfiny, nie jest taką rutyniarą jak Mila blond , ma więcej klasy niż Mila ruda, jest dużo ładniejsza od Magdy aka Elizabeth i dużo bardziej lubi dotyk mężczyzn niż Aurika.

Wiadomo - co kto lubi - i każda z pań ma na pewno grono zagorzałych wielbicieli. Ale spróbować czegoś nowego nie zaszkodzi.

Zwłaszcza gdy relacja jakości do ceny jest tak rewelacyjna.

Masaże godzinne : nuru PRO 200zł nuru PLUS 250zł nuru KISS 300zł


IZA, ZUZIA , ALICJA

Wielbicieli TANTRY serdecznie zapraszam na masaże TANTRYCZNE w promocyjnym pakiecie 3godziny rewelacyjnego masaży tantrycznego lub nuru z dotykiem w cenie 500zł. W Agrze w tej cenie masz półtora godziny tantry i to wcale nie lepszej.

Zapraszam do IZY , ZUZI I ALICJI.


DIANA

Diana to jedna z najmłodszych, najpiękniejszych i najsłodszych masażystek w Poznaniu. Ma około roczne doświadczenie z salonu masażu na Ukrainie gdzie uczoną ją - jak to powiedziała "etykiety". I to bardzo widać.

Weźcie pod uwagę , że Diana (pomimo krótkiego stażu ,pochodzenia zza granicy, lekkiej bariery językowej i lekkich niedoróbek technicznych jej masażu) znajduje się w naszej strefie VIP.

Nie bez powodu...

U Diany polecam Stripshow w wersji 30minur 200zł lub 60min 350zł

Diana masuje w prywatnym mieszkanku na Chwaliszewie.BELLA

Na temat tej pięknej , inteligentnej dziewczyny o bardzo rozwiniętej empatii chyba już wszystko zostało powiedziane. I nie potrzebuje dodatkowej reklamy. Ale zawsze fajnie podziwiać jej piękne zdjęcia. Poniżej chwila wspomnień - jedno z pierwszych zdjęć Belli w JuliaMasaż.

Zapraszam do Belli do prywatnego mieszkanka na ul.Niedziałkowskiego - zwłaszcza na jedyną w swoim rodzjau Grę Wstępną. A wkrótce Bella będzie miała nowe ciekawe masaże w ofercie.


A jeszcze w tym tygodniu poznacie 3 całkowicie nowe masażystki i będą 2 spektakularne powroty do Julii .

Trzymajmy kciuki, żeby dziewczyny okazały się warte pracy w naszym salonie.


Miłego dnia kochani i do usłyszenia następnym razem

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square