Co tam u nas ciekawego?

Krótkie sprawozdanie z tego co się dzieje , z promocji i nowinek.


MARTA

Marta jest w tym tygodniu tylko od poniedziałku do środy. Zapraszam więc w tych dniach wszystkich jej wielbicieli na rewelacyjny masaż do tej młodziutkiej, lecz bardzo profesjonalnej masażystki. Marta jest jedną z najlepszych masażystek w JuliaMasaż a co za tym idzie także w Poznaniu. Zadowolenie klienta jest jej priorytetem. W końcu bycie w naszej STREFIE VIP obok Belli nie jest przypadkiem ....

Zapraszam i polecam

Marta masuje w prywatnym mieszkanku na ul.Półwiejskiej


EWA

Zapraszam na wyjątkowo atrakcyjną promocję do Ewy. Ceny są bandycko niskie i będą obowiązywać tylko i wyłącznie do końca tego tygodnia. W końcu tak piękna kobieta nie może wykonywać za długo masaży za śrubki. Ewa jest początkującą masażystką , nie pochodzi z Polski ale jej uroda, filuterność i dbałość o klienta stawa ją na podium, jeśli chodzi o poznańskie masażystki powyżej 40roku życia. Jest szczuplejsza i dużo młodsza od Endorfiny, nie jest taką rutyniarą jak Mila blond , ma więcej klasy niż Mila ruda, jest dużo ładniejsza od Magdy aka Elizabeth i dużo bardziej lubi dotyk mężczyzn niż Aurika.

Wiadomo - co kto lubi - i każda z pań ma na pewno grono zagorzałych wielbicieli. Ale spróbować czegoś nowego nie zaszkodzi.

Zwłaszcza gdy relacja jakości do ceny jest tak rewelacyjna.

Masaże godzinne : nuru PRO 200zł nuru PLUS 250zł nuru KISS 300zł