Co u nas słychać?

Co tam u nas słychać nowego? Hmm -od czego by tu zacząć?


Może tak -widać bardzo duży kryzys na rynku masaży. Skąd to wnoszę?

Widzę jak spadają ceny masaży u dziewczyn w Poznaniu (chociaż i tak są za wysokie w stosunku do tego co proponuje większość masażystek). Druga rzecz- nie mogę sobie przypomnieć czasów żeby kiedykolwiek zgłaszało się do nas do pracy tak dużo dziewczyn. Dziennie minimum 2-3 chętne. A kryzys przecież dopiero się zaczyna. Tak czy inaczej zdarzają się pomiędzy nimi całkiem obiecujące dziewczyny - sądzę, że do końca października dołączy do nas 7-8 nowych masażystek.


Temat numer DWA - Dominika. Niestety kontuzja ręki nadal wyklucza ją z pracy. A wiem, że czekacie z utęsknieniem na jej powrót. Życzymy dużo zdrowia i trzymamy kciuki za Jej jak najszybszy powrót do nas.


Temat numer TRZY , który wiąże się z tematem czwartym- Klara poczuła się zmęczona psychicznie i fizycznie plusami i kissami i postanowiła od nas odejść. Rozumiemy to bardzo dobrze. Ponieważ od dłuższego czasu myślę o tym , że masaże PLUS i KISS które miały być masażami ekskluzywnymi, wyjątkowymi, dostępnymi dla nielicznych stały się masażami popularnymi , najczęściej wybieranymi przez naszych klientów. A ponieważ masażystka musi z siebie bardzo dużo dać w trakcie takiego masaży skutkuje to bardzo szybkim wypaleniem zawodowym najlepszych dziewczyn. I dlatego na tapetę wjeżdża temat CZTERY- czyli prawdopodobne podniesienie cen na w/w masaże. Najprawdopodobniej od 1 listopada.


Teraz pora na temat numer PIĘĆ -czyli naszą nową masażystkę . Zapraszamy na nuru GRATIS do Kariny. Będzie to masaż nuru w duecie z jedną z naszych masażystek. Prosimy o zgłoszenia sms-owe na numer 665 116 690.

Masaż około godziny 13 na ul.Garbary .


Kim jest Karina? To bardzo szczuplutka nastolatka z małym doświadczeniem masażowym o proporcjach modelki. Ma 18lat 170cm wzrostu, piękne długie nogi i długie blond włosy. Będzie wykonywała masaże nuru PRO, PLUS I KISS - w cenach promocyjnych 250/350/400zł.

Serdecznie zapraszamy do niej w piątek , sobotę i niedzielę - jutro od 12.00 do 20.00.

Jej numer to 665-852-499.


A teraz zapraszam do podziwiania jej pięknego ciałka ...

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square