Cwaniary ze strefy relaksu?

Mam nadzieję, że nie ...

Chociaż ostatnio z ust kilku klientów usłyszałam, że niepotrzebnie przyjęłam dziewczyny ze strefy relaksu. Że nauczyły się tam naciągactwa, cwaniactwa, żądania dopłat, robienia masaży 30minutowych i innych "wyjebek".

Że nasze dziewczyny, które poszły do strefy wróciły jako kute na 4-ry nogi cwaniary i stosują niskie zagrania rodem z najgorszych salonów. Wielu klientów mówiło, że poszło do strefy na masaż raz i nie wróciło więcej, że nie odpowiada im atmosfera pośpiechu, że chcą się zrelaksować a nie denerwować się, tym że za długo się kąpią pod prysznicem i stracą przez to czas na masaż.

I że cenią sobie to że w Julii jest inaczej.

I dlatego nie podoba im się to co niektóre dziewczyny robią/robiły.


Poniekąd zgadzam się z Waszymi uwagami - dlatego przedstawię Wam jak powinien wyglądać masaż w JuliaMasaż.

A co jeśli dostaniecie coś będzie odbiegać od tego co opisze poniżej?

Mojego maila znacie ...

Czekam na info-zapewniam Was, że jestem zdeterminowana, aby utrzymać poziom.


A więc zaczynamy ....


JAK WYGLĄDA NASZA MASAŻYSTKA ?

Jest w pięknej czarnej (przeważnie) sukience i szpilkach (chyba że ma 180cm wzrostu- to wtedy nie). Jest w sukience- nie bieliźnie- tak klientów witają prostytutki! Ma rozpuszczone długie włosy, dyskretny twarzowy makijaż, zadbane dłonie i stopy z pomalowanymi paznokciami. Jest pachnąca nienachalnymi perfumami i uśmiechnięta- cała sobą podkreśla, że cieszy się, że widzi Cię u siebie.

Jest raczej wyciszona i spokojna, nie "klepie" bez sensu nie na temat.


JAK WYGLĄDA APARTAMENT?

Apartament, w którym gościsz jest idealnie czysty, posprzątany, dokładnie wywietrzony i pachnący. Jest gustownie urządzony. Nie ma dużej ilości głupiostujek i nie ma porozwalanych wszędzie rzeczy dziewczyny (od tego są szafy i szafki).

Nic nie leży na wierzchu.

Pokój do masażu jest czysty i świeży, czeka na Ciebie bielutki kąpielowy ręcznik, jednorazowe klapki, gąbka i ew woda. Są zapalone świeczki budujące nastrój, w tle słychać relaksującą muzykę . Łazienka jest czysta , sprzątnięta po KAŻDYM kliencie. Zawsze jest czysty prysznic, opłukany, wytarta sucha podłoga.

Przed prysznicem czeka czysty i suchy dywanik.

W czasie wspólnego prysznica łazienkę oświetla tylko blask świec.


ILE TRWA MASAŻ?

Masaż trwa dokładnie tyle czasu na ile się umówisz i rozpoczyna się od

momentu położenia się na macie lub od wspólnego wejścia pod prysznic. W przypadku Gry Wstępnej czas liczy się od momentu rozpoczęcia SHOW.

Co wliczamy do czasu trwania masażu: po pierwsze oczywiście masaż i wspólny prysznic przed lub po masażu- gdy masażystka towarzyszy Ci podczas kąpieli, myje plecy lub gdy w czasie wspólnego prysznica podgrzewa atmosferę.

Czego nie wliczamy do czasu: rozmowy przed i po masażu, brania prysznica- gdy kąpiesz się sam, czasu rozbierania się i ubierania, powitania i pożegnania.

Jeśli się trochę spóźnisz, bo korki itp nie skracamy czasu masażu. Następny pan będzie po prostu musiał chwilę poczekać.


JAK WYGLĄDA MASAŻ?

Każdy masaż składa się z ;

1.części wstępnej (zabawa z pareo, uciski, smarowanie gorącym olejkiem)

2. następnie masaż relaksacyjny tyłu ciała.

W przypadku NURU godzinnego masaż relaksacyjny powinien trwać około 20-25 minut. Później mamy masaż nuru tyłu, masażu nuru przodu ciała

3.masaż miejsc intymnych (manualny lub ciałem)

PODKREŚLAM : MASAŻ MIEJSC INTYMNYCH ! 16TECHNIK MASAŻU LINGAM.

Nie jest to walenie konia!!!!

4.zakończenie - wyciszenie, wytarcie klienta ręczniczkami z olejku do sucha, przykrycie pareo i chwila relaksu. Zawsze jest poduszeczka pod głowę i wałek pod stopy. Masaż obejmuje dokładnie to i tylko to co jest w "pakiecie".

Nie ma możliwości oferowanie czegoś innego "za dopłatą".

NIE TOLERUJĘ "DOPŁAT" W MOIM SALONIE!


JAK WYGLĄDA RELACJA MASAŻYSTKA - KLIENT?

Masażystka wita Cię w drzwiach uśmiechnięta i cała sobą komunikuje, że jest zachwycona tym, że wybrałeś właśnie ją. Nie narzeka Ci, że "zaraz zejdzie" "ma dość" "jest zmęczona" "ma wyjebane" itp. Od momentu Twojego wejścia na masaż do wyjścia poświęca 100% swojej uwagi Tobie. Nie wychodzi co 15minut na 15minut z pokoju po coś, nie gada w tym czasie z koleżankami, nie bawi się telefonem, nie czyta sms-ów, maili itp itd.

Zachowuje pełen profesjonalizm w każdym momencie.

Masażystka nie opowiada swojej historii życia, nie ględzi o swoich chorobach, problemach a już na pewno NIE PLOTKUJE O KOLEŻANKACH!

Nie wchodzi też w ŻADNE PRYWATNE relacje z klientami.

PANNY KTÓRE DAJĄ SWOJE PRYWATNE NUMERY TELEFONÓW KLIENTOM WYLECĄ Z SALONU NA ZBITY PYSK!

Dlaczego?

Nie są mi w salonie potrzebne jakieś kurewki "dające" po godzinach w hotelach.

Nie życzę sobie "prostytutek pod przykrywką" w moim salonie.

Wolę mieć 5 masażystek , które mają klasę i trzymają poziom niż 50 kiepskich "cichodajek" , które tylko kombinują komu by tu dać aby zarobić bez wysiłku.

Chcesz się kurwić?

Cały Poznań czeka- w każdym burdelu przyjmą Cię z otwartymi rękami.

U mnie takich rzeczy nie ma i nie będzie.

To się kończy zawsze źle albo bardzo źle.

Koniec tematu .


Zakładam, że każda wizyta na masaż przebiega dokładnie tak jak tu opisałam. Tekst długi i nudny - ale mam nadzieje, że wyjaśni parę spraw i pomoże mi w utrzymaniu poziomu pomimo Waszych najgorszych przeczuć.


Ja mam dobre przeczucia - bo mam teraz naprawdę fajne, w większości mądre dziewczyny, które myślą tak jak ja i chcą tego samego co ja :


Aby praca w JuliaMasaż pozwoliła im na wygodne życie przy zachowaniu szacunku dla siebie i swojej pracy. Aby mieć stabilizację finansowa na poziomie minimum dwóch średnich krajowych. Aby pracować w przyjaznym miejscu i mieć czas na swoje hobby. Aby móc rozwijać się zawodowo (jako masażystka) i jako człowiek.


Czego sobie i Wam życzę....


A poniżej piękne zdjęcia Julity - jednej z dziewczyn, która - mam nadzieję - wciela nasze zasady w życie.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum