Czego należy oczekiwać po masażu.

Ponieważ pojawia się dużo wątpliwości omówię masaże jakie wykonują nasze masażystki -aby uzmysłowić Wam czego należy oczekiwać po każdym rodzaju masażu.


Masaż REALAKSACYJNY (stół lub mata).

Jest to masaż wykonywany dłońmi lub przedramionami (intensywny, rozluźniający mięśnie lub delikatny, wyciszający). Może być na stole w sukience lub na macie. Nie są przewidywane interakcje pomiędzy masażystką a jaj gościem.

Jest co prawda masaż RELEKS DOTYK - ale pieszczoty ciała masażystki są dopuszczalne tylko w czasie zakończenia.


Masaż TANTRYCZNY (nago na macie)

Jest to delikatny i zmysłowy masaż rozpoczynający się od rytualnego powitania.

Jest bardzo powolny, relaksujący -jego zadaniem nie jest stricte rozluźnienie mięśni

lecz pobudzenie receptorów czuciowych na całym ciele. Jego celem jest uaktywnienie układu przywspółczulnego odpowiadającego za relaksację organizmu.

Jest zakończony rytualnym masażem Lingam 16-technikami. Wzajemny dotyk jest mile widziany w czasie zakończenia - wcześniej poddajesz się dłoniom dziewczyny i delektujesz się jej dotknięciami.


Masaże NURU BODY TO BODY

I teraz przechodzimy do budzącego najwięcej kontrowersji masażu NURU.


NURU ZWYKŁE i NURU DE LUX (z wspólnym prysznicem z masażystką).

W nuru zwykłym i nuru de lux nie ma dotyku wzajemnego.

Dotykasz masażystkę tylko i wyłącznie w trakcie zakończenia - delikatnie i nienachalnie w neutralne części ciała - ręce , nogi , plecy pupę.


NURU DE LUX PRO (prysznic wspólny z masażystką i opcja masażu wzjamnego) tym masażu - najpierw jest relaks gdy leżysz na brzuchu, później jest nuru. Następnie obracasz się na plecy i masażystka robi Ci nuru przodu.

Możesz wtedy dotykać, pieścić , masować dziewczyną, możesz pobawić się jej piersiami, popieścić delikatnie jej cipkę i rewanżować się jej dotykiem gdy robi Ci masaż Lingam - aż do zakończenia.

Twojego.


Masażystki, które wykonują masaże relaksacyjne lub nuru (do pro włącznie) nie będę zainteresowane tym abyś wykonał im minetkę, palcówkę lub całą godzinę ją obściskiwał.


Jeśli lubisz sobie poszaleć - to dla Ciebie najlepszym masażem będzie nuru PLUS.

Jest to jedyny masaż o którego przebiegu decyduje mężczyzna. Możesz podczas tego masażu sam przejąć inicjatywę. Możesz dotykać masażystkę i głaskać.

Możesz ją pieścić, masować,możecie się masturbować do wspólnego finału a nawet możesz zrobić dziewczynie minetkę lub palcówkę.


Jest też bardzo wyjątkowy, elitarny masaż NURU KISS GFE.

Jest to masaż w stylu spotkania z własna dziewczyną. Już w drzwiach jesteś witany gorącym pocałunkiem, podczas całego spotkania jesteś kuszony i kokietowany. W czasie masażu otrzymujesz bardzo dużo czułości i delikatności. Będziecie się pieścić nawzajem, przytulać, całować namiętnie z języczkiem, podniecać się wzajemnymi pieszczotami i w miarę gdy temperatura wzrośnie doprowadzicie się do obopólnego zadowolenia. Możesz głaskać jej piersi, pobudzać sutki, dotykać, całować, zrobić minetkę. W czasie spotkania masażystka pokaże Ci jak sprawić jej największą przyjemność.

Jak zadowolić kobietę.

Jak doprowadzić ją do orgazmu....


A Ty który masaż wybierasz?


Może nuru KISS za jedyne 400zł lub nuru PLUS za jedyne 300zł u Lili- której nowe piękne zdjęcia możesz obejrzeć poniżej.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square