Dlaczego?

Pytacie DLACZEGO AKURAT DO NAS warto wybrać się na masaż?

Ponieważ mamy atuty , których nie ma NIKT W POZNANIU OPRÓCZ NAS.


Po pierwsze - nasze masaże trwają PEŁNĄ GODZINĘ.

Czas masażu zaczynamy liczyć od momentu położenia się na macie , do zakończenia i relaksu. Wspólny prysznic nie jest wliczany do czasu masażu. Zatem gdy umawiasz się do nas na masaż godzinny zarezerwuj sobie minimum godzinę i 15minut, na masaż półtoragodzinny zarezerwuj sobie ponad 100minut.


Po drugie - masujemy w komfortowych warunkach.

W pięknych czyściutkich apartamentach, na grubych, komfortowych materacach i profesjonalnych stołach do masażu.Stoły i materace są przykryte bawełnianymi prześcieradłami, świeżutkimi dla każdego klienta.


Po trzecie -używamy produktów najlepszej jakości

Masujemy na 100%-owo naturalnym olejku migdałowym najlepszym dostępnym na rynku. Pod prysznic otrzymujesz jednorazowe kapcie, gąbkę , bialutki kąpielowy ręcznik i markowe żele pod prysznic.


Po czwarte- nasze dziewczyny potrafią masować. Wszystkie przechodzą szkolenia wstępne i już w trakcie pracy biorą udział w wielu kursach. Ukończyły wiele szkoleń potwierdzonych certyfikatami. Wykonują masaże według wpojonych im prawideł sztuki, dzięki czemu jest u nas zachowany porównywalny standard u każdej z masażystek.

Dzięki tym wszystkim rzeczom czemu masz u nas profesjonalny masaż i masaż erotyczny zarazem w komfortowych warunkach u pięknych zadbanych dziewczyn.


Jak na przykład urocza, inteligentna i bardzo zgrabna Ania - jedna z Waszych najulubieńszych masażystek , ciesząca się niesłabnącym Waszym zainteresowaniem. Masująca na jednej z Waszych ulubionych lokalizacji.

I słusznie - POLECAM w 100%.


A już jutro poznacie nasze kolejne piękne dziewczyny - debiutujące w Poznaniu, z doświadczeniem i bez..

Calutką piąteczkę

Zapraszam na bloga....

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square