Dlaczego NAJLEPSZE ?

Tak sobie pomyślałam , że dawno nie wypisywałam peanów pochwalnych pod naszym adresem , jakie to jesteśmy świetne (bo jesteśmy) jak to istniejemy od wielu lat (bo istniejemy) jakie jesteśmy wyjątkowe (święta prawda ) i ogólnie NAJLEPSZE (też prawda) :)


Więc może pora przypomnieć sobie , naszym masażystkom i naszym klientom dlaczego nasz salon od wielu lat jest najlepszym i największym w Polsce.


SKŁADA SIĘ NA TO KILKA CZYNNIKÓW .


OTO ONE :


1.PROFESJONALNE SZKOLENIE

Nasze masażystki po krótkim okresie próbnym są starannie szkolone. Uczymy się nie tylko masażu , ale także przyjęcia klienta i zachowania w trudnych warunkach. Nasze dziewczyny ukończyły wiele kursów masażu i cały czas nadal podnoszą kwalifikacje. Dzięki czemu nasze masaże są profesjonalne - nie jest to jakieś bezsensowne mizianie z jakim spotykasz się w innych miejscach.


2.SZEROKI WYBÓR MASAŻY w wielu wariantach

Mamy bardzo szeroką gamę masaży zarówno jeśli chodzi o rodzaj masażu (mamy relaksacyjne, tantryczne oraz NURU) jak i czas trwania -są masaże godzinne , półtoragodzinne i masaże 4-godzinne na życzenie.


3.INNOWACYJNOŚĆ I CIĄGŁE ZMIANY NA LEPSZE

Wprowadzamy wiele innowacji m.in nasze autorskie masaże które wprowadziliśmy na rynek i które uwielbiacie : NURU PLUS, GRA WSTĘPNA I NURU KISS GFE .Inni mogą nas tylko nieudolnie naśladować


4.DŁUGIE MASAŻE

Nasze masaże trwają DOKŁADNIE TYLE NA ILE SIĘ UMÓWIŁEŚ.

Masaż godzinny trwa 60minut, masaż półtoragodzinny trwa 90minut,

MY NIE SKRACAMY MASAŻY !A czas masażu zaczynamy liczyć od momentu położenia się na macie (lub od momentu gdy wspólnie wchodzimy pod prysznic)Nie jesteśmy prostytutkami żeby czas liczyć od Twojego wejścia do wyjścia. U nas jest inaczej niż w innych miejscach - tam wychodzisz czasem po 35minutach po "godzinnym" masażu i dwóch prysznicach.


5.DBAŁOŚĆ O TWÓJ KOMFORT

Dbamy o Twoją wygodę - masaże wykonujemy na grubych, komfortowych materacach oraz profesjonalnych łóżkach do masażu Nasze materace i stoły są przykryte bawełnianymi idealnie czystymi prześcieradłami. Pod prysznic otrzymujesz idealnie czysty, biały ręcznik kąpielowy, jednorazowe klapki i zapakowaną gąbkę.


6.WYSOKA JAKOŚĆ

Przyjmujemy Was w nowoczesnych , gustownie urządzonych apartamentach. Dobrze ogrzanych zimą , z klimatyzacją latem . Produkty jakich używamy są markowe (np. pod prysznicem są do wyboru 3 markowe żele pod prysznic) . Nasz olejek do masażu to najlepszy na rynku 100%naturalny olejek migdałowy tłoczony na zimno, nierafinowany BEZZAPACHOWY. Jako jedyni w Poznaniu masujemy na ekskluzywnym żelu do masażu - 1 litr żelu koszt 369zł.


7.PROFESJONALNA ZAWSZE AKTUALNA STRONA INTERNETOWA

Jako pierwsi w Polsce wśród salonów masaży erotycznych założyliśmy profesjonalną stroną internetową, która od ponad 4lat jest wyznacznikiem jakości i wzorem dla naśladowców. Strona jest czytelna - ZAWSZE AKTUALNA - możesz tam sprawdzić nasze masażystki, nasze lokalizacje, ofertę i ZAWSZE AKTUALNY GRAFIK.


8.PROFESJONALNA RECEPCJA

Nasze telefony są odbierane przemiłe i kompetentne koleżanki , mówiące biegle po angielsku. Możesz się zapisać na masaż do wybranej przez Ciebie masażystki, nawet gdy ona masuje - od razu otrzymujesz odpowiedź o jej dostępności- nie musisz czekać nie wiadomo ile aż do Ciebie ktoś oddzwoni-czasem w najmniej pożądanym momencie. Zawsze otrzymujesz sms-em informację z dokładnym adresem, rodzajem masażu, ceną, imieniem masażystki - dzięki czemu unikniesz przykrych niespodzianek.


9.DOGODNE GODZINY PRACY

Możesz się umówić do nas na masaż już od godziny 8 rano lub na godzinę 22 wieczór. Pracujemy w każdą sobotę i niedzielę , oraz niektóre święta. Możesz wybrać się do nas z kolegą , dwoma lub nawet 3-ma do masażystek masujących w jednej lokalizacji.


I nasz atut numer 10 - ONE - piękne, dobrze wykształcone i dobrze wychowane (w większości) dziewczyny które wcielają poprzednie 9 atutów z życie.


Jak na przykład Klara , dziewczyna piękna, inteligentna , wykształcona i bardzo miła.

Wykonuje masaż nuru PRO, PLUS i KISS GFE. Jej staż jest krótki, więc póki co jakość masażu nie jest jej największym atutem. Ale nadrabia zdecydowanie podejściem pro-klient i rzadko spotykaną urodą .


A wygląda tak....

Sensacyjnie - prawda ?

Jej numer to 722 247 867 . Masuje w prywatnym apartamencie z klimatyzacją w ścisłym centrum , gdzie będziecie mogli się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square