Mój przyjacielu ...

W nawiązaniu do poprzedniego posta- sytuacja wyglądała trochę inaczej. Pan po masażu zauroczony Izą zaproponował jej spotkanie poza pracą np wyjazd na basen który jest teraz otwarty pomimo zakazów - na około 4 godziny. Iza która ma klasę i się szanuje odparła, że tak oczywiście nie ma problemu, ale musi ustalić to z szefową i recepcja się do pana odezwie.


No i panu troszkę mina zrzedła przy tak profesjonalnym postawieniu sprawy. I wycofał się że " ja tylko chciałem się zorientować na przyszłość" ....


A prawda stara jak świat jest taka, że najbardziej szanowane i cenione są dziewczyny które same się szanują i mają swoje nieprzekraczalne granice.

Taka była Bella i taka jest Iza ...

I oczywiście kilka innych ...


Ps. A jeśli chodzi o medytację i docenienie w pełni uroków TANTRY przez duże T zapraszam na seans UNLIMITED TANTRA u Izy. Trwa on około 3-4godziny. Jest wtedy możliwość przeprowadzenia pełnego seansu medytacji i zaznania wyciszenia i pełni relaksu płynącego z tego wyjątkowego masażu.

ZAPRASZAM I POLECAM.

Iza to bardzo piękna, spokojna i uduchowiona dziewczyna z rewelacyjnym dotykiem i masażem, który dotknie Twojej duszy (jak określił to przeżycie jeden z Jej klientów).

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square