Duety , masaże dla par , dwóch panów i pań

W związku z Waszymi sugestiami wprowadzamy na stałe do naszej oferty masaże w duecie, masaże dla par , dla dwóch panów w wykonaniu jednej masażystki i dla masaże dla pań z erotycznym zakończeniem.

Poniżej przedstawiam rodzaje masaży w każdej kategorii ( na stałe w zakładce"masaże dla par") z cenami oraz częściową listą masażystek , które ten masaż wykonują.

Częściową, bo stworzenie kompletnej listy to praca żmudna , skomplikowana acz bardzo wdzięczna- lecz długotrwała :)


MASAŻE w DUECIE

(wykonują Ada, Dominika, Maja, Kaja, Karina, Sara, Lila )


NURU de lux PRO 600zł/1h 800zł/90minut masaż nagim ciałem , z wspólnym prysznicem z masażystkami, opcja masażu wzajemnego NURU PLUS 800zł/1h 1000zł/90min masaż wykonywany nagim ciałem masażystek, gdzie możesz dziewczyny masować, robić palcówkę lub minetkę i one są wobec siebie aktywne manualnie NURU KISS GFE 1000zł/1h 1200zł/90min) w stylu spotkania jak z własna dziewczyną i jej biseksualna koleżanką... Masażystki są wobec siebie aktywne, bawią się z Tobą, ale także i pomiędzy sobą , w grę wchodzą także pocałunki z języczkiem, będą się całować i pieścić a Ty możesz do nich dołączyć


MASAŻE dla PARY

(wykonują Ada , Dominika (zakończenie dla pana i pani) Lila oraz Zuzia - Tantrę dla Par)


NURU de lux PRO 500zł/1h 700zł/90minut masaż nagim ciałem , z wspólnym prysznicem z panią , jest opcja masażu wzajemnego NURU PLUS 600zł/1h 800zł/90min masaż wykonywany nagim ciałem masażystki gdzie możesz dziewczę masować, robić palcówkę lub minetkę. Zakończenie dla pana lub obojga NURU KISS GFE 700zł/1h 1000zł/90min) w stylu spotkania jak z własna dziewczyną i jej biseksualna koleżanką... W grę wchodzą także pocałunki z języczkiem, panie będą się całować i pieścić a Ty możesz do nich dołączyć lub nimi pokierować.


MASAŻE dla 2PANÓW w wykonaniu 1 masażystki

(wykonują Dominika, Lila )

NURU de lux PRO 600zł/1h 800zł/90minut masaż nagim ciałem , z wspólnym prysznicem z panią , jest opcja masażu wzajemnego NURU PLUS 800zł/1h 1000zł/90min masaż wykonywany nagim ciałem masażystki gdzie możesz dziewczę masować, robić palcówkę lub minetkę. Zakończenie dla pana lub obojga NURU KISS GFE 1000zł/1h 1200zł/90min) w stylu spotkania jak z własna dziewczyną i jej biseksualna koleżanką... W grę wchodzą także pocałunki z języczkiem, panie będą się całować i pieścić a Ty możesz do nich dołączyć lub nimi pokierować.MASAŻE dla PANI

(wykonują Kamelia, Dominika, Lila , Alicja , Zuzia)

NURU de lux PRO 400zł/1h 600zł/90minut masaż nagim ciałem , z wspólnym prysznicem z panią , jest opcja masażu wzajemnego NURU PLUS 500zł/1h 600zł/90min masaż wykonywany nagim ciałem masażystki gdzie możesz dziewczę masować, robić palcówkę lub minetkę. Zakończenie dla pana lub obojga NURU KISS GFE 600zł/1h 800zł/90min) w stylu spotkania jak z własna dziewczyną i jej biseksualna koleżanką... W grę wchodzą także pocałunki z języczkiem, panie będą się całować i pieścić a Ty możesz do nich dołączyć lub nimi pokierować.


Lista będzie jeszcze uzupełniana i uszczegółowiana - a w oczekiwaniu na nią polecam filmik z fragmentami masażu w wykonaniu naszych dwóch masażystek.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square