Edycja limitowana

"Jesteś kimś wyjątkowym, a wyjątkowi ludzie nie mogą zachowywać się jak ludzie zwyczajni. Mają obowiązek być lepsi. Mają obowiązek być unikalnymi.

Mają obowiązek być edycją limitowaną."


To motto przyświeca mi we wszystkim co robię. I chcę, aby każda osoba z którą pracuję była wyjątkowa. Chcę stworzyć jej wyjątkowe warunki pracy. Chcę, by nasze dziewczyny czuły się u nas dobrze. I abyście Wy dzięki nim czuli się naprawdę wyjątkowo. Chcę, aby każdy nasz masaż był najlepszy. I chcę aby mój salon był wyjątkowym miejscem. By "juliamasaż" było symbolem najlepszej jakości.


Obecnie inwestujemy dużo w poprawę jakości naszych masaży (m.in poprzez ciągłe szkolenie), poprawę jakości naszych lokali, nowe usługi, ładniejsze i wygodniejsze lokale i nowe piękne spa.


A ponieważ dobra jakość kosztuje (choć jest warta swej ceny) od jutra podnosimy niektóre ceny niektórych masaży u niektórych masażystek. Jeśli będziesz chciał się wybrać do nas na masaż - sprawdź aktualną ofertę w zakładce masażystki.


Np masaż nuru DE LUX PRO u Belli od jutra będzie kosztował 350zł za 60minut, nuru PLUS 450zł za 60min, a nuru KISS GFE będzie u niej tylko w wersji 90min (lub dłuższej) za 700zł. Uważasz, że to drogo ? Że za dużo ?

Przecież nie musisz korzystać z "Edycji limitowanej"

Przecież możesz skorzystać z tańszych masaży, na których stać każdego....


Ceny dłuższych masażu w każdym przypadku pozostają bez zmian.

W przypadku np Izy likwidujemy najtańsze nuru - natomiast Jej stali klienci nadal mogą korzystać z tej oferty.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square