Forummasaż69

Zgodnie z obietnicą zaczynamy pracować nad aktualizacją forum z opiniami o wszystkich masażystkach i masażystach (także NIEerotycznych) w Poznaniu m.in o naszych dziewczynach.

Na początek opinie- nawet dwie- zaskakująco dobre- na temat WIKTORII.


https://a-potocka1972.wixsite.com/mojawitryna/forum/julia-masaz/wiktoria-z-jm-782-594-447


Co mogę dodać od siebie? Wiktoria jest na pewno bardzo ładna, ma bardzo miłe dłonie i miłe w dotyku ciało. A wrażenie z Jej nuru które mi robiła były więcej niż dobre .....To jest bardzo zaskakujące- jestem w 1000% heteroseksualna a dużo więcej przyjemności i ekscytacji daje mi masaż nuru w wykonaniu kobiety niż mężczyzny.


Chociaż oczywiście nie mam nic przeciwko kontaktom homoseksualnym- pod warunkiem, że robi to dwóch przystojnych panów....


Z innej beczki - jeśli masz ochotę pochwalić lub zganić którąkolwiek z masażystek w Poznaniu - zapraszam- napisz co Ci w duszy gra i wyślij na maila Kamelia980@o2.pl - zweryfikujemy i umieścimy na forum.

Kochani - nie piszcie proszę do mnie w sprawie masaży - na razie mam przerwę - wracam już wkrótce w nowym salonie z masażami nieerotycznymi.A poniżej ku pamięci jak rzeczona Wiktoria wygląda w stroju frywolnym...Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square