GRA WSTĘPNA

Wszystkich którym znudziło się tradycyjne nuru serdecznie zapraszam na wyjątkowy masaż GRA WSTĘPNA. Jest to nasz autorski pomysł łączący w sobie wszystko co w masażu najlepszego.


Rozpoczyna się on od kilkuminutowej choreografii tanecznej- kiedy piękna kobieta będzie Cię kusić i uwodzić w czasie zmysłowego, erotycznego tańca. Będzie się zmysłowo wić wokół Ciebie- kokietować Cię, prowokować i kusić na wszystkie sposoby. Później weźmiecie wspólny prysznic w celu obniżenia temperatury (bezskutecznie....) a później skończycie masaż w czasie namiętnego nuru Jej nagim ciałem z masażem wzajemnym.


Jest to oferta dla wszystkich, którzy szukają "czegoś innego" ...

Którzy uwielbiają muzykę i taniec...

Którzy pragną być uwodzeni i kokietowani przez piękną kobietę...

Może to być wycieczka w zakazane rewiry- ukradkowe spojrzenie za zasłonę w mroczne klimaty klubów GO GO- które zawsze Cię kusiły, ale nigdy nie zdecydowałeś się bo nie chciałeś tracić swojej anonimowości...


Gra Wstępna trwa całe 70minut i kosztuje 400zł lub 100minut - koszt 500zł

A teraz w odpowiedzi na Wasze prośby wprowadzamy:

Gra Wstępna w wersji KISS GFE

70minut 600zł 100minut 700zł.


Nie są to masaże tanie. I nie mają takie być.

Jest to coś najbardziej wyjątkowego- czym możesz nagrodzić się za wyjątkowe osiągnięcie. Dołożymy wszystkich starań aby to przeżycie zostało Ci w pamięci na zawsze ...


Grę Wstępną wykonują Kaja , Ada i Maja - wersję zwykłą oraz wersje KISS.


A poniżej z wielkim sentymentem chciałam przypomnieć jedną z najbardziej utalentowanych wykonawczyń Gry Wstępnej - BELLĘ. Wykonania Belli podniosły ten masaż na nowy poziom, a nasze dziewczyny będą udoskonalać doskonałość.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square