Jakby to Wam powiedzieć...

Moi kochani- Julia-Ewa już u nas nie pracuje. Niestety pomimo niewątpliwej urody i inteligencji miała w sobie zbyt duże cech których nie trawię u moich masażystek. A na całe szczęście zawodowo jestem na takim etapie życia, że mogę sobie wybierać ludzi którym pozwolę u mnie zarabiać. Nie muszę pracować z osobami których nie lubię. Poza tym ostatnio miałam zbyt dużo negatywnych uwag na temat naciągaczek- podróżniczek które miały jeden cel "naciągnąć frajera na jak największą kasę dając z siebie jak najmniej " i postanowiły do tego wykorzystywać świetnie rozpędzony mechanizm JuliaMasaż. Nie pozwolę tak traktować mojego salonu. I gdy zobaczę jakiekolwiek objawy u kogokolwiek - będzie musiał odejść. Każdy, kogokolwiek to będzie dotyczyło.


Brzydzę się takim podejściem do pracy czy do życia i nie chcę mieć z takimi osobami do czynienia.

A jak to wygląda w praktyce?

Przychodzi do pracy dziewczyna bez doświadczenia, nie umie masować. Więc trzeba nauczyć. Pierwszym etapem szkolenia jest masaż gratis wykonywany z koleżanką - która pokazuje podstawowe ruchy, zachowanie w czasie masażu itp. I tu często następuje pierwszy zgrzyt. Co niektóre nowe panny są oburzone "Jak to za darmo? Ja powinnam dostać kasę za to! " Wtf?

Ja się pytam : ZA CO ? Za przywilej oddychania tym samy powietrzem co ty? Bo masować to ty kochana nie umiesz ... i w tym momencie zapada decyzja, że panna musi odejść.

Niech sobie naciąga w innych salonach.

Koniec pieśni.


A do nas wkrótce przyjdą kolejne dziewczyny. Do końca tygodnia 4, pierwsza nowa już dzisiaj około 15.00

Wkrótce więcej szczegółów na jej temat.
Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square