Korona wróć !

Nigdy nie myślałam , że z sentymentem będę wspominać czasy gdy w Polsce i na świecie szalał koronawirus szumnie zwany śmiertelnym mutującym depopulatorem wymyślonym przez najtęższe umysły tego świata. Spełnieniem modlitw ZUS-u o skrócenie życia jego beneficjentów.

Odpowiedzią introwertyków na ich potrzeby ...


No ale nic - pobaliśmy się , pobaliśmy - i pora wrócić do normalności. Mam dużo pytań , czy to już naprawdę koniec ? Myślę że nie. Bo za dobrze się na koronawirusie zarabia (przynajmniej w niektórych kręgach) aby z niego tak łatwo z rezygnować. Wkrótce będzie 4-ta fala. Ale 5-tej już nie będzie....


A skąd u mnie sentyment do "tamtych czasów"? Bo wtedy wszystko było prostsze , łatwiejsze i bliższe slow life-owi w którym się urodziłam i wychowałam. Bez natłoku wydarzeń, komunikatów i emocji.


A co będzie teraz? Teraz ludzie wypuszczeni z koronawirusowej klatki nurzają się w konsumpcji aby zrekompensować sobie czas zamknięcia i zredukować swój poziom frustracji. A ja jako dostarczyciel uciech wszelakich mam mentalne ręce pełne roboty...


W naszym salonie zaszło sporo zmian, ponieważ postanowiłam odrzucić ostatnie aspekty nielegalności działalności. I doprowadzić do sytuacji, że każda złotówka zarobiona przeze mnie i przez moich pracowników będzie zadeklarowana i legalnie opodatkowana. Kasy fiskalne, umowy o pracę, podatki, zusy itp.


Niestety niektórym moim masażystkom to nie odpowiada. Wolą o sobie myśleć, że są prostytutkami, które kiedyś będą mogły od swojego "wyzyskiwacza" (niby mnie ) otrzymać zwrot "nielegalnie" uzyskanych korzyści z ich nierządu. I że ich alfons (niby ja) będzie im kiedyś bulił grubą kasę..

Zatem niektóre z naszych pań postanowiły zrezygnować z pracy u nas i poszukać szczęścia (i frajera) gdzie indziej. Inne postanowiły odrzucić pozory "bycia" masażystką i przebranżowić się na klasyczne prostytutki. Inne postanowiły zrezygnować z masażu erotycznego w ogóle i próbować szukać innej ścieżki kariery.

Inne zaszły w ciążę ...

Jeszcze inne odkleiły się od rzeczywistości i przebywają w zaciszu domowym


A JuliaMasaż trwa i rozwija się nadal. Nowe lokalizacje, nowe masaże , nowe masażystki - już wkrótce.

Od wczoraj testujemy nową dyskretną miejscówkę w której masuje Klara. Jest to śliczna dyskretna kawalerka nieopodal Kupca Poznańskiego , na ul.Strzeleckiej.

Klara ma 24lata , 180cm wzrostu i jest bardzo piękną, zadbaną i inteligentną kobietą.

Wykonuje masaże nuru PRO 300zł/1h , nuru PLUS 400zł/1h i Wasz u;lubiony nuru KISS 500zł/1h.


Umówić się możecie do niej pod numerem 665 852 499.

Serdecznie zapraszamy.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square