Kto jest kim w JuliaMasaż czyli JOANNA

Co można powiedzieć o Joannie?

Kim jest? Jaka jest?


Dla mnie to bardzo operatywna, ogarnięta młoda dziewczyna, z niesamowitą energią, emanująca dobrym humorem. Jest przy tym bardzo wrażliwa.

Ma około 160cm wzrostu, 21lat, harmonijną sylwetkę o bardzo kobiecych kształtach, piękne włosy do tyłka, najpiękniejszą buzię w Poznaniu oraz największy "masażowy" biust w mieście - do tego naturalny.


A teraz oddajmy głos Joannie , która opowie sama o sobie.

Aby zachować autentyczność jej opowieści, zostawiam ją w wersji bez poprawek.


"CHCESZ WIEDZIEĆ JAKA JESTEM?

Jestem osobą , która chce się poznać.

Mam długie czarne włosy, duże piersi, kobiecą sylwetką i piękną twarz.

Jestem romantyczną dziewczyną, sentymentalną, miłą, piękną, wesołą, uśmiechniętą seksowną i rozmowną. Ze mną wszystko jest łatwe i proste. Kocham przyrodę, gwiaździste niebo, zwierzęta. Doceniam w ludziach ich prostotę i szczerość. Możemy rozmawiać na różne tematy, możesz pomyśleć ze znamy się od dawna. Moja energia jest bardzo pozytywna i przyjemna i chcę się nią dzielić z innymi.


SKĄD SIĘ WZIĘŁAM W POZNANIU?

Chciałam radykalnie zmienić swoje życie . Przez długi czas szukałam swojego miejsca, w którym będzie mi dobrze. Kiedy przyjechałam do Poznania, zakochałam się w tym mieście. I mogę śmiało powiedzieć : "Dom nie jest tam , gdzie się urodziłeś, dom jest tam, gdzie Twoje próby ucieczki zatrzymały się"


JA I MASAŻ

Lubię masaż, ten, który przyniesie dla nas dwóch przyjemność, będzie w przytulnej atmosferze, przy romantycznej muzyce i przy świetle świec, ciepły olej który Cię zrelaksuje. Całkowicie poddaję się atmosferze masażu, w tym momencie tylko my istniejemy. Z mojej oferty możesz wybrać masaż, który będzie odpowiedni dla Ciebie i Twoich pragnień.


MOJE MARZENIA

Dużo marzę i staram się przyłożyć moje pragnienia na rzeczywistość. Moje pragnienia są związane z emocjami. Chcę dużo podróżować, chcę zobaczyć większość wysp. Chcę zobaczyć w pobliżu szczęśliwych ludzi i dlatego pomagam potrzebującym .

Chcę otworzyć własną restaurację, ponieważ dobrze wiem o branży restauracyjnej. W mojej głowie jest wiele różnych pomysłów, ale wszystko ma swój czas."Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square