Męski punkt G

Masaż gruczołu krokowego (prostaty ) - seks i zdrowie w jednym czyli pozycja obowiązkowa dla mężczyzn 40+...


Prostata – nazywana też gruczołem krokowym- to część męskiego układu moczowo-płciowego znajdująca się pomiędzy odbytem a moszną. Główną funkcją prostaty jest produkcja płynu odpowiedzialnego za żywotność plemników oraz produkcja prostaglandyn wspierających układ hormonalny i poprawiających sprawność seksualną . Prostata początkowo jest wielkości ziarenka grochu , z biegiem lat rozrasta się do wielkości dużego orzecha włoskiego. Uciska wtedy cewkę moczową utrudniając oddawanie moczu oraz pogarszając jakoś życia seksualnego – erekcja staje się trudniejsza do osiągnięcia, jest słabsza, utrzymuje się zdecydowanie krócej.


Badania wskazują, że ponad 40 % mężczyzn pomiędzy 40 a 60crokiem życia cierpi na dolegliwości związane z prostatą.

Są to :

-przerost prostaty

-stan zapalny gruczołu

-nowotwór


Na szczęście odpowiednia dieta, aktywny styl życia i regularne zażywanie masażu mogą zapobiec tym problemom. A gdy choroba się już pojawi, systematyczny masaż prostaty pozwoli Ci zmniejszyć dolegliwości. Może się to wydawać wielu panom nieco kontrowersyjnym sposobem dbania o zdrowie, Warto jednak wziąć pod uwagę jego potwierdzoną skuteczność oraz przyjemne doznania płynące z tego zabiegu i pozbyć się uprzedzeń.


Masaż usprawnia przepływ krwi przez prostatę (co wzmaga działanie antybiotyków), obniża napięcie mięśni krocza, poprawia usuwanie wydzieliny i zmniejsza ciśnienie w gruczole.

W razie konieczności należy z użyciem żelu przeciwbólowego wprowadzić palec do odbytu palec i masować gruczoł krokowy. Masaż ten trwa kilkadziesiąt sekund. Zdajemy sobie sprawę, że opis TAKIEGO masażu w wykonaniu lekarza brzmi dla większości panów jak scenariusz horroru....


Ale rzecz wygląda zupełnie inaczej, kiedy masaż prostaty potraktujemy jako jedną z technik seksualnych. Podniecająca atmosfera, przyciemnione światło, namiętna kobieta to bardziej sprzyjające okoliczności niż gabinet lekarski i brodaty pan w białym fartuchu. Erotyczny masaż prostaty możemy wykonać na dwa sposoby. W czasie masażu zewnętrznego masażystka delikatnie ugniata okolice między odbytem a moszną, wykonując okrężne, powolne ruchy dostosowane do rytmu oddechu. Masaż wewnętrzny wykonuje się palcem wprowadzonym do odbytu lub – co jest jeszcze przyjemniejsze – masażerem prostaty.


Warto przełamać swoje uprzedzenia i eksplorować niezbadane dotąd tereny.

Bo prostata, drodzy panowie, kryje w sobie potężne możliwości. Na tyle duże, że niektórzy seksuolodzy nazywają ją męskim punktem G. Ucisk na prostatę sam w sobie jest stymulujący, wzmacnia siłę erekcji i odczuwaną przez mężczyznę przyjemność. Dodatkowo wywołuje trudne do opisania uczucie, jakie pojawia się chwilę przed orgazmem, jednak jest ono dłuższe, rozciągnięte w czasie, dające wrażenie, że cały czas jest się o krok od szczytowania. Wielu mężczyzn dochodzi do orgazmu w czasie stymulacji prostaty bez dotyku członka, a orgazm jest wtedy zdecydowanie mocniejszy i dłuższy.


Jeśli chciałbyś zadbać o swoje zdrowie i popracować nad intensywnością swoich orgazmów zapraszamy na masaż prostaty wykonany jedwabistymi dłońmi naszych masażystek.

Masaż wewnętrzny prostaty wykonują Diana, Marta oraz Nikoli : czas trwania dodatkowe 10minut do masażu koszt 100zł). Masaż zewnętrzny prostaty (czas trwania 10minut koszt 50zł) wykona Wam Zuzia , Alicja i Sara o Doskonałych Kształtach. Jej numer to 667 328 425
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square