Magiczne 8 gwiazdek

Ostatnie dni kampanii prezydenckiej upłynęły ze znakiem wszechobecności 8 gwiazdek układających się w dwa zaszyfrowanie słowa

* * * * * * * *

Jest to hasło inspirowane włoskim Ruchem 5 Gwiazd idącym do wyborów pod hasłem walki z korupcją i wykluczeniem osób skazanych z polityki.


8 polskich gwiazdek oznacza ni mniej ni więcej jak tylko JEBAĆ PIS.

To hasło to tak trochę objaw bezsilności, może braku pomysłu jak dotrzeć do szerszych grup społecznych? Ale czasem bywa zabawnie, gry np Duda w czasie wiecu wyborczego robi sobie selfie z kolesiem w koszulce z 8-ma gwiazdkamiChociaż jeśli chodzi o wyborcze trolowanie moim numerem 1 jest koleś, który w lokalu wyborczym na Żoliborzu czekał na prezesa w przyłbicy z naklejona twarzą Kaczyńskiego. Przystrojony w koszulkę z przeróbką Damy z łasiczką (Pan Prezes głaszczący kota) czekał cierpliwie. Gdy Kaczyński przystąpił do głosowania koleś cały czas kręcił się wokół i w efekcie jest na każdym zdjęciu jakie zrobiono głosującemu ...W Rosji jego stopy już obgryzałyby rybki.

A u nas zabawnie już było.


A co będzie teraz?

Może być ciężko.

Dużo firm jeszcze nie podniosło się po covidowym Lockdown-nie. Dużo już upadło i upadną kolejne. Przed nami kolejna fala koronawirusa- jesienna , za nami rozdawnictwo z państwowej kasy rujnujące budżet państwa.

Zapewne będzie znaczne ograniczenie wydatków państwa do likwidacji programów socjalnych + włącznie -aby je szumnie "oddać" za 2,5roku -przed następnymi wyborami, szukanie wzrostu dochodów budżetu w dalszym uszczelnianiu Vat-u i "robienie porządku" w kraju pod pozorem otrzymania przyzwolenia społecznego na takie akcje : aborcja, sądy i w sumie nie wiadomo co jeszcze.


Jak będzie wyglądał rynek usług ?

Na pewno wypadnie z niego grupa "aspirująca" czyli kupująca usługi poza swoim zasięgiem, w celu poprawienia własnego wizerunku w swoich oczach - często na kredyt. Jak to się przełoży na rynek masaży?

Nie wiem ...Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square