Masaż gratis KLARA I BELLA

Serdecznie zapraszam na masaż szkoleniowy gratis w wykonaniu Belli i Klary. Będzie to masaż NURU 1h wykonany około godziny 14.00 przez Klarę pod przewodnictwem Belli. Proszę o zgłoszenia chętnych osób na masaż gratisowy w duecie do godziny 13.00. "Biletem wstępu" są 2opinie o masażystkach. Naszych, nie naszych - nieistotne. Mam już swojego faworyta - ale może akurat Ty zainteresujesz mnie bardziej?


Ten dzisiejszy masaż to naprawdę fajna sprawa z racja na urodę dziewczyn i ich inteligencję, która doda pikanterii temu przeżyciu. Klara ma 23lata ,jest Polką , ma 180cm wzrostu, wyższe wykształcenie i jest piękna- jest to zdecydowanie dziewczyna TOP. Czy będzie też TOP masażystką?

Nie wiem.

Zobaczymy.Aaaa - na zdjęciu są piekne tyłeczki Laury i Kaji. Jeśli chcesz duet w wykonaniu NAPRAWDĘ ładnych i NAPRAWDĘ MŁODYCH dziewczyn - zapraszam. Masaż nuru PRO 1h w duecie za jedyne 500zł, 90minut za 700zł. Obecność Laury zdecydowanie łagodzi "słodycz" charakteru charakternej Kai :). Opinie na temat tego duetu możecie przeczytać w zakładce "zapytaj o cokolwiek" - "opinie o naszych dziewczynach" . Ktoś coś tam skrobnął.Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square