Nieoczywista Mapa Ciała

A na dobranoc chcę Wam przedstawić coś, co dla każdej osoby mieniącej się masażystą czy masażystką erotyczną (nie mylić z seks-masażystka!) powinno być znane jak abecadło.


Jest to mapa ciała kobiety i mężczyzny z przedstawionymi punktami erogennymi na ciele. Punktami, które powinny być choćby muśnięte w czasie! każdego! masażu!

Jest tam wiele miejsc znanych typu łechtaczka czy brodawki- gdy mówimy o ciele pani lub żołądź i wędzidełko- gdy mówimy o panach.


Ale jest też kilka fajnych nieoczywistych spostrzeżeń, pod którymi podpisuję się obiema rękami. W czasie masażu bardzo przyjemnogennym jest np masaż dłoni lub stóp- dobrze zrobiony potrafi wywołać podniecenie nie mniejsze niż np pieszczoty miejsc intymnych. Został też położony nacisk na miejsca erogenne na głowie (niby oczywiste a większość masażystek o tym zapomina...)- uszy, kark, podbródek czy np okolice brwi.


Zwracam uwagę na temat, który ciągle stanowi tabu dla obu płci: chodzi o okolice anusa (u panów z męskim punktem G na czele). W końcu nie od wczoraj znanym jest orgazm analny dla obu płci- natomiast jest to raczej propozycja dla wyrobionych hedonistów poszukujących nowych doznań.


Są też poruszone, bardzo pobieżnie co prawda- jeszcze dwa bardzo interesujące rozwojowe tematy.

1.Feromony - ale to sobie omówimy w jakimś następnym poście.

2.Dłonie. Osoby które miały okazję być na dobrym masażu erotycznym wiedzą jak bardzo przyjemnym jest, gdy masażystka/masażystka masuje nam dłonie.

I teraz patrząc na temat z drugiej strony - od strony masażystki, która masuje swojego gościa. Wtedy gdy dłoń dotyka dłoni to jest to jedyny moment gdy masujący i masowany czują dokładnie to samo.

Ten masaż jest tak samo pobudzającym dla masowanego i masującej.

I dobrze zrobiony może wywoływać takie same emocje u obu stron....


A teraz zachęcam panów lubiących dawać przyjemność kobiecie, aby w czasie masażu PRO, PLUS czy KISS trochę poeksperymentowali z dotykiem.

Dzięki temu ten masaż będzie dla obu stron wyjątkowy a Wy osiągniecie level mistrzowski, który docenią Wasze stałe (czy chwilowe) partnerki.


Zapraszam do studiowania mapy ciała.


Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square