Nieoczywista Mapa Ciała

A na dobranoc chcę Wam przedstawić coś, co dla każdej osoby mieniącej się masażystą czy masażystką erotyczną (nie mylić z seks-masażystka!) powinno być znane jak abecadło.


Jest to mapa ciała kobiety i mężczyzny z przedstawionymi punktami erogennymi na ciele. Punktami, które powinny być choćby muśnięte w czasie! każdego! masażu!

Jest tam wiele miejsc znanych typu łechtaczka czy brodawki- gdy mówimy o ciele pani lub żołądź i wędzidełko- gdy mówimy o panach.


Ale jest też kilka fajnych nieoczywistych spostrzeżeń, pod którymi podpisuję się obiema rękami. W czasie masażu bardzo przyjemnogennym jest np masaż dłoni lub stóp- dobrze zrobiony potrafi wywołać podniecenie nie mniejsze niż np pieszczoty miejsc intymnych. Został też położony nacisk na miejsca erogenne na głowie (niby oczywiste a większość masażystek o tym zapomina...)- uszy, kark, podbródek czy np okolice brwi.


Zwracam uwagę na temat, który ciągle stanowi tabu dla obu płci: chodzi o okolice anusa (u panów z męskim punktem G na czele). W końcu nie od wczoraj znanym jest orgazm analny dla obu płci- natomiast jest to raczej propozycja dla wyrobionych hedonistów poszukujących nowych doznań.


Są też poruszone, bardzo pobieżnie co prawda- jeszcze dwa bardzo interesujące rozwojowe tematy.

1.Feromony - ale to sobie omówimy w jakimś następnym poście.

2.Dłonie. Osoby które miały okazję być na dobrym masażu erotycznym wiedzą jak bardzo przyjemnym jest, gdy masażystka/masażystka masuje nam dłonie.

I teraz patrząc na temat z drugiej strony - od strony masażystki, która masuje swojego gościa. Wtedy gdy dłoń dotyka dłoni to jest to jedyny moment gdy masujący i masowany czują dokładnie to samo.

Ten masaż jest tak samo pobudzającym dla masowanego i masującej.

I dobrze zrobiony może wywoływać takie same emocje u obu stron....


A teraz zachęcam panów lubiących dawać przyjemność kobiecie, aby w czasie masażu PRO, PLUS czy KISS trochę poeksperymentowali z dotykiem.

Dzięki temu ten masaż będzie dla obu stron wyjątkowy a Wy osiągniecie level mistrzowski, który docenią Wasze stałe (czy chwilowe) partnerki.


Zapraszam do studiowania mapy ciała.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square