No to teraz Wam namieszam...

Bardzo się cieszę, że dołączyła do nas Luiza, ponieważ jest swojego rodzaju powiewem świeżości. Ogólnie z bardzo dużym dystansem podchodzę do dziewczyn z doświadczeniem, bo po kilku latach pracy uważają, że zjadły wszystkie rozumy. A tak naprawdę są słabe. Najgorzej jest gdy masażystka pochodzi z poza Poznania - bo niestety w innych miastach jest dużo niższy poziom masaży erotycznych.


Mam nadzieję, że z Luizą będzie inaczej. I że ona będzie inna.

Tym bardziej, że jedną z nielicznych osób, które dają więcej salonowi niż z niego biorą. Wnosi nowe spojrzenie na różne sprawy.

Np że w szanujących się salonach masażystki chodzą w klapkach, w szpilkach chodzą sex-masażystki. I że gdy klient spojrzy na dziewczynę , na jej obuwie od razu wie, czego może się spodziewać.

Dość sensowne podejście.

Ale ponieważ uwielbiam seksowne obuwie my zostaniemy jednak przy szpilkach- tym bardziej, że u nas nie ma i nigdy nie będzie SEKS-masażystek.


Druga sprawa to podział masaży na body to body i nuru (czyli masaż ciałem).

W salonach w których pracowała Luiza masaż body to body był to masaż wykonywany ciałem z zakończeniem manualnym. A masaż NURU (prawdziwe nuru) to masaż wykonywany ciałem, gdzie zakończenie jest też wykonywane ciałem (pośladkami, piersiami, miedzy udami, brodą, stopami).


Ponieważ u nas masażem NURU jest nazywany każdy masaż w którym dziewczyna choćby ze dwa razy smyrnie biustem wprowadzimy nowy rodzaj masażu : NURU KLASYCZNE - NURU PRAWDZIWE.

Będzie to nuru rozpoczynające się od wspólnego prysznica z masażystką, wykonywane nagim ciałem dziewczyny, z opcją masażu wzajemnego, w którym zakończenie będzie wykonywane ciałem: pośladkami, piersiami, miedzy udami, brodą, stopami.

Jako bonus- jest możliwość dwóch zakończeń.


Serdecznie zapraszamy do Luizy na NURU KLASYCZNE- koszt 350zł za masaż godzinny.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square