O co chodzi z tym NURU ?

Bardzo dużo klientów z nuru styka się po raz pierwszy w naszym salonie. Dla nich i dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy krótki poradniczek jak w tytule " O co chodzi z tym NURU ?"


A więc może od początku :


CO TO JEST NURU?

Nuru (lub BODY TO BODY) to masaż wykonywany ciałem. Masażystka ślizga się po Tobie swoim naoliwionym nagim ciałem , masuje Cię piersiami i swoją pupą. Wykonuje masaż ciałem zarówno przodu jak i tyłu.


JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ MASAŻ NURU W JULIAMASAŻ?

Masaże u nas trwają DOKŁADNIE 60minut w przypadku masaży godzinnych lub 90MINUT w przypadku masaży półtoragodzinnych. Każdy masaż rozpoczyna się od około 25- minutowego masażu relaksacyjnego tyłu ciała (plecy , ręce , nogi , pośladki) który płynnie przechodzi w 15-minutowy masaż ciałem NURU w formie ślizgania się po Tobie oraz masaż wykonywany pupą i piersiami. Po tym czasie następuje obrót na plecy i jest kolejny gorący 10-minutowy etap masaż - NURU wykonywane na przodzie Twojego ciała.

Ten etap masażu ciałem przechodzi płynnie w masaż LINGAM - masaż penisa 16-toma technikami wywodzącymi się z Tantry. Po zakończeniu jest pora na krótki relaks plus zakończenie masażu.


JAKIE SĄ RODZAJE NURU W JULIAMASAŻ?

W naszym salonie mamy :


NURU ZWYKŁE -masaż ciałem , bez opcji dotyku, pełna godzina ( lub półtora). Najpierw jest wykonywana część relaksacyjna , później masaż nuru na tyle Twojego ciała na przodzie i na koniec masaż Lingam (po naszemu: masaż penisa)


NURU de LUX -masaż ciałem z wspólnym prysznicem z peelingiem z masażystką, BEZ OPCJI DOTYKU WZAJEMNEGO, pełna godzina ( lub półtora). Na początku masażystka pyta czy pan chce wziąć wspólny prysznic przed masażem (jako swego rodzaju grę wstępną) czy po masażu (w celu dokładnego umycia całego ciała z olejku). Pod prysznic powinien być zastosowany piling myjący, który ma za zadanie usunąć wysuszoną, łuszczącą się skórę z ciała i ułatwić wchłanianie olejku Najpierw jest wykonywana część relaksacyjna, później masaż nuru na tyle Twojego ciała , na przodzie i na koniec zakończenie manualne - masaż Lingam . Czas WSPÓLNEGO PRYSZNICA jest wliczany do czasu masażu.


NURU de LUX PRO -jest to dokładnie taki sam masaż jak nuru de lux (WSPÓLNY PRYSZNIC wliczany do czasu masażu , masaż relaksacyjny, masaż ciałem, zakończenie manualne ) wzbogacony o dotyk wzajemny. Nasz gość może dotykać masażystkę po całym ciele , po pupie , piersiach , plecach, kończynach i delikatnie powierzchownie po miejscach intymnych.

ŻADEN Z NASZYCH MASAŻY NIE PRZEWIDUJE "PALCÓWKI" - z racji na bardzo duże zagrożenie infekcjami intymnymi.


NURU KLASYK - jest to dokładnie taki sam masaż jak nuru de lux PRO (WSPÓLNY PRYSZNIC wliczany do czasu masażu , masaż relaksacyjny, masaż ciałem, dotyk wzajemny ) wzbogacony o zakończenie ciałem - może być piersiami, pośladkami, szyjką , stopami, udami.

NURU PLUS -masaż taki jak nuru de lux pro (wspólny prysznic , masaż ciałem , zakończenie , dotyk wzajemny) wzbogacony o masturbację wzajemną i minetkę oraz zakończenie w pozycji 69 (Ty wykonujesz minetkę, masażystka wykonuje masaż manualny Lingam)


NURU KISS GFE -masaż w stylu spotkania jak z własną dziewczyną . Masaż taki jak nuru plus (wspólny prysznic, masaż ciałem , zakończenie , dotyk wzajemny, masturbacja wzajemna i minetka, zakończenie w pozycji 69 (Ty wykonujesz minetkę, masażystka wykonuje masaż manualny Lingam) wzbogacony o namiętne pocałunki z języczkiem oraz pieszczoty wzajemne.


GRA WSTĘPNA - jest to masaż nuru de lux PRO ((wspólny prysznic, masaż ciałem, zakończenie, dotyk wzajemny) rozpoczynający się od 15-minutowej choreografii tanecznej rodem z klubów GO GO -tym razem wyłącznie dla Ciebie. Może być Gra wstępna w wersji KISS -wzbogacona o namiętne pocałunki z języczkiem i pieszczoty.


A CO JEŚLI MASAŻYSTKA NIE WYKONA MASAŻY WG USTALONYCH ZASAD?

Jeśli na przykład zapisujesz się na masaż nuru PRO a masażystka nie zgadza się na dotyk ? Albo nie pozwala dotykać swoich miejsc intymnych w masażu PRO i wyższych opcjach.

Albo umawiasz się na masaż KISS a masażystka odmawia wykonania całego zakresu przewidzianego dla tego masażu? Albo umawiasz się na masaż klasyk a masażystka odmawia wykonania zakończenia ciałem.

Albo masaż trwa 35minut zamiast 60?


TO PROSTE - dzwonisz na naszą recepcję- informujesz o sytuacji i masażystka zwraca Ci CAŁĄ kwotę za masaż. Jeśli Twoje informacje się potwierdzą. Każda nasza masażystka może zrezygnować z wykonania masażu jeśli poziom higieny i ogólnego zadbania jej gościa nie odpowiadają jej standardom. Natomiast w momencie jak decyduje się na wykonanie masażu - jest zobowiązana zaproponować Ci cały zakres usług.


CZY W SALONIE JULIAMASAŻ SĄ JAKIEŚ "DOPŁATY" ?

Jedynymi dopłatami jakie u nas funkcjonują to dopłata za :

-drugie zakończenie

-jaccuzzi

-masaż na wałku


I żadnych więcej dopłat.


Mówię wprost :


JEŚLI DOTRZE DO MNIE , ŻE KTÓRAŚ Z MASAŻYSTEK BIERZE DOPŁATY - NATYCHMIAST TRACI U MNIE PRACĘ.


JEŚLI DOTRZE DO MNIE , ZE KTÓRAŚ MASAŻYSTKA NIE PRZESTRZEGA ZAKRESU USŁUG OPISANEGO POWYŻEJ - NATYCHMIAST TRACI PRACĘ.


NIE BĘDĘ ZATRUDNIAĆ OSZUSTEK I NACIĄGACZEK.


Nie chcę wspierać takich osób, nie jestem zainteresowana współpraca z takimi dziewczynami.

Nie zależy mi , aby zarabiać na oszukiwaniu i naciąganiu klientów. Brzydzę się i zawsze brzydziłam się takimi rzeczami. I U MNIE TAKICH RZECZY NIE BEDZIE ! Choćbym miała mieć tylko 5 masażystek.


Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square