Opłakane skutki outcalli

Zasadniczo takich typowych wyjazdów outcall nie robimy już ale czasami (ostatnio coraz częściej) zdarza się, że stały klient masażystki prosi w ramach godzin pracy o możliwość zabrania jej na kolacje, wyjazd w góry czy nad wodę. Mówię tu o normalnych, uczciwych, szanujących się dziewczynach - nie kurewkach "pod przykrywką" które możesz na gwizdnięcie za drobne mieć w hotelu na godziny. Nawiasem mówiąc mam nadzieję, że tego drugiego typu dziewczyn u nas (już) nie ma.

Cieszymy się, że większość naszych masażystek to dziewczyny wykształcone, inteligentne i obyte, z którymi się bardzo fajnie spędza czas. I które nasi klienci doceniają. Ale podsumowując z perspektywy czasu - źle się takie wyjazdy "na zewnątrz" dla nas kończą. Jedna dziewczyna wróciła z zakochanym panem, druga przyjechała z zaręczynowym brylantem, trzecia z gipsem ...

Kiepska sprawa dla masażystki....


Ale nasze dziewczyny są twarde więc się łatwo nie poddają .


I dlatego serdecznie zapraszamy na promocyjne masaże u Belli - każdy masaż taniej o 50zł- do odwołania. Oferta jest skierowana TYLKO I WYŁĄCZNIE do Jej stałych klientów. I tylko tacy mogą do Niej teraz się wybrać.

Polecamy zwłaszcza masaż z tańcem Gra Wstępna lub masaż w jaccuzii.


Zapraszamy do Belli- najlepszej, najsłodszej i najpiękniejszej masażystki w Poznaniu.Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square