Opinia

Na pewno Dziewczyną ze Strefy VIP jest Diana - doskonała w każdym calu jest ślicznego drobniutkiego ciałka. Diana ma 19lat i 157cm wzrostu . I nie sugerujcie się tu ostatnim zdjęciem , gdzie swoboda twórcza fotografa w połączeniu z ujęciem z dołu dało efekt jakby nogi Diany miały z 2 metry długości. Nie mają :)


Diana masuje w klimatycznym, ciekawie urządzonym mieszkanku z klimatyzacją na poznańskiej Wenecji czyli Chwaliszewie. Wykonuje :

masaż relaksacyjny 300zł/1h nuru PRO 300zł/1h nuru PLUS 400zł/1h i nuru KISS 500zł/1h.

Wykonuje Stripshow i Lesbishow w każdej konfiguracji.

Jej numer to 724 297 113 .


Uwaga - od 1 sierpnia podnosimy ceny. Ponieważ popyt przerasta podaż , a za chwilę do Poznania wrócą targi , wiec już w ogóle nasze dziewczyny będą rozrywane. Bo są tego warte.


Zresztą przeczytajcie sami :


"Od czego by tu zacząć?

hmmmm

Może tak :

Rewelacja, super, mega wspaniale: Masażystka, lokal i oczywiście profesjonalne podejście do klienta. :-)


A teraz trochę bardziej szczegółowo :-)

Zacznę od tego ,że umówiony masaż to moja nagroda. Poustawiałem wszystko na firmie, wszystko działa, negocjacje zakończone sukcesem więc należała mi się nagroda. Wymyśliłem masaż. Chciałem mieć pewność ,że będzie super wiec VIP i z Juliąmasaż. Jedyny salon jaki obserwuje i uznaje.

Problem polegał na odległości . Prawie 500 km w jedną stronę.

Ale okazało się ,że to nie problem . Ustawienie mailem wszystko co do godziny, terminu i w zaufaniu wyjechałem. Żeby się nie męczyć wziąłem z firmy jeden z nowych, najlepszych samochodów i w drogę. Niestety mam lęk i bardzo nie lubię latać samolotami, pociągiem też mi nie pasuje więc tylko samochodem. Niby przy wyjeździe, mały stresik na początku: czy o mnie pamiętają? czy nie przejadę się taki kawałek na darmo? a tu na wyświetlaczu z rana pyk , mail od Pani Kamy ,czy wszystko ok i aktualne. Tak i już jadę spokojnie.

Masaż rewelacja. Jak w opisie na blogu. Zamówione 2,5 godziny więc masażystka ręce pełne pracy :-) . Poradziła sobie bez problemu i tak długi , podzielony na dwa masaże nie zrobił na niej wrażenia. Cały czas wykorzystany w 100%. Jak ustalone mailowo niesamowity Striptiz, masaż, potem dłuższy masaż. Nie jestem dobry w opisach wiec powiem tylko, że SUPER. Ocena 20 na 10 :-).

Masażystka Diana przepiękna. Sympatyczna , uśmiechnięta, od razu przełamuje lody. Jak w opisie ,,nie pochodzi z Polski'' ale mówi po Polsku bardzo dobrze, zero przeszkód. Mieszkanie rewelacyjne, nowe ale i dyskretne. Super ,że ma się je całe do dyspozycji i jest się sam na sam.

Striptiz w jej wykonaniu rewelacyjny. Masaż relaksacyjny (bo taki też miałem) to prawdziwy relaks. Zauważyła ,że jestem mega spięty i nerwowa praca daje mi do wiwatu i poradziła sobie z tym niesamowicie. Nuru to cudo . Nie wiem jak tu jeszcze ją zachwalać więc zwrócę na coś uwagę:

Wczoraj przejechałem prawie 1000 km (500km w jedną stronę ) tylko na masaż. Po drodze polskie drogi. Powrót późno w nocy.

Powiem tak. WARTO BYŁO . Dzisiaj jestem zrelaksowany, odstresowany i mam wspaniałe wspomnienia w głowie (te widoki- te ciało :-) )

Polecam.

Ważne jest dla mnie ,że profesjonalne jest zarówno masażystka, masaż ale i Pani podejście do klienta. Dziękuję

Miałem przyjechać za jakiś czas ale spróbuję sobie ustawić wyjazd też w sierpniu. Pozdrawiam serdecznie. Keep up the good work ;-) "


Ale teraz póki co zapraszamy do Diany na masaże jeszcze po niższych cenach.
Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square