OPINIE - JuliaMasaż i reszta świata

Serdecznie zapraszam do pisania oraz czytania opinii o naszych masażystkach. Możesz je znaleźć w zakładce "Zapytaj o cokolwiek" czyli TU

Później możesz iść drogą nr 1 czyli tu


I wtedy możesz sobie czytać co zostało napisane o naszych masażystkach.

Nie zamierzam ingerować w treść tego co tam jest, jeśli nie przekroczy to zasad dobrego wychowania.Oczywiście biorę pod uwagę, że mogą się tam trafić opinie pisane przez same zainteresowane. Ale zakładam, że moje dziewczyny są za mądre, żeby robić takie rzeczy -tym bardziej, że kłamstwo ma krótkie nogi i prawda szybko wyjdzie na jaw. I tu mam do Was prośbę - jeśli wybierzesz masaż pod wpływem opinii - napisz chociaż 2 zdania - czy jest prawdziwa czy trochę podkoloryzowana lub całkowicie fałszywa.

Z drugiej strony biorę pod uwagę, że mogą się znaleźć tam opinie pisane przez zawistne koleżanki. I w sumie widać , że już są :) Ale uważam że JAKOŚĆ OBRONI SIĘ SAMA. Już mieliśmy kampanię zawistnic wymierzoną w Bellę.

I co ?

I nic!

Bella nadal czaruje panów swoją urodą i profesjonalizmem a ślady głuptaków dawno przysypał kurz....


Możesz taż iść drogą nr 2

I czytać opinie jakie znajdę w internetach na temat wszystkich masażystek w Poznaniu.

Wkrótce będzie aktualizacja forum .


I wkrótce dołączą do nas kolejne piękne masażystki - w tym tygodniu lub na początku następnego - kolejne 3 dziewczyny . Zapraszam do testowania nowinek i zapraszam do czytania forum.
I jeszcze może słowem wyjaśnienia -DLACZEGO TO ROBIĘ? DLACZEGO POZWALAM ABY NA MOJEJ STRONIE KTOŚ PISAŁ ŹLE O MOICH MASAŻYSTKACH?

To proste - nie mam ochoty firmować swoją marką byle jakiej pracy. Po drugie od początku salonu masażystki przychodzą i odchodzą a opinia salonu i klienci zostają. Więc chcę abyście wybierali masaże warte uwagi a unikali kiepskich. Chcę żeby dobre masażystki zarabiały bardzo dużo - tyle na ile zasługują . Każda z dziewczyn dokładnie wie jak powinien wyglądać dobry masaż. I albo to robisz- i tu należy jej się nagroda . Albo nie robisz - to sobie siedź bez masaży kochana aż zmądrzejesz.

Mam rację?

Mam ?

Oczywiście że mam ...

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square