Opinie masażystek- co z tym

Dość długo zastanawiałam się nad propozycją Boba Gąbki na temat możliwości umieszczania opinii masażystek na naszej stronie - w widocznych zakładkach.

To naprawdę byłoby fajne narzędzie, ale....

Gdy spojrzymy na Waszą aktywność w komentarzach forum to widać wyraźnie, że jest ona napędzana TYLKO nienawiścią. Jak na przykład wypowiedzi BarMana.

Prawdziwe boje odbywały się też gdy Kornelia, Nikola i Debora po zwolnieniu/ odejściu z Julii chciały dać upust swojej frustracji i zaszkodzić koleżankom które pozostały. Drugie niebezpieczeństwo to zalew sztucznych, słodkopierdzących opinii nijak mających się do rzeczywistości których masa była swego czasu na stronie strefy relaksu.

Trudno byłoby to ogarnąć i zweryfikować, dlatego jeśli chcecie piszcie sms-y po masażu lub maile aby pochwalić /zganić masażystkę u której byliście. Opinie pisane przez prawdziwych i uczciwych klientów natychmiast umieszczę na forum w wątku danej masażystki. Nawet jeśli będą one pisane pod wpływem chwilowych emocji. Piszę "uczciwych" bo niestety były opinie pisane tylko po to aby zaszkodzić dziewczynie z czystej ludzkiej złośliwości. I to przez naszego stałego klienta od początku. Którego oczywiście nadal chętnie witamy w naszych progach.

Ale już nie wierzymy w to co pisze.


Jutro planuję uporządkować i uaktualnić całe forum, aby było możliwie kompletną i wiarygodną bazą wiedzy na temat WSZYSTKICH poznańskich masażystek.

Dużo jest już zrobione.

Tu możecie zapoznać się jak to mniej więcej wygląda na teraz

https://a-potocka1972.wixsite.com/mojawitryna


Mam też jeden bardzo fajny pomysł - ale o nim wkrótce - jak go dopracuję.

A tymczasem - miłej lekturyWyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square