Relax, Tantra i dodatkowe DODATKI

Od czasu do czasu przychodzi pora na przyjrzenie się naszym masażom, dodatkom do masaży jakie oferujemy , ich cenom i wszystkim innym szczegółom.

Na początek przypomnę jakie masaże wykonujemy, na czym one polegają i jaki jest serwis przy danej ofercie oraz co dodatkowo możemy Wam zaproponować.


MASAŻ RELAKSACYJNY

Jest to masaż całego ciała wykonywany w sukience lub bieliźnie na profesjonalnym stole do masażu (lub nago na macie). Jest intensywnym lub delikatnym masażem, którego celem jest rozluźnienie wszystkich części mięśniowych, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych i rozluźnienie całego ciała.

Masaż na stole lub na macie jest BEZ OPCJI DOTYKU (można delikatnie dotykać masażystkę w trakcie zakończenia jej plecy, pupę uda lub ramiona i dłonie).

Jeśli interesuje Cię opcja dotyku - koszt masażu 250zł.


MASAŻ SPORTOWY

Ma wiele wspólnego z masażem relaksacyjnym, jest mocniejszy i szybszy. Masaż sportowy jest nieodłącznym elementem odnowy biologicznej w profesjonalnych programach treningowych. Zapobiegać kontuzjom, eliminuje skutki przetrenowania, rozgrzewa i rozluźnia mięśnie oraz zapobiega bólom po wysiłku. Jest to bardzo intensywny masaż, z dużym udziałem głębokiego masażu tkanek miękkich i masażu tajskiego -czasem bardzo bolesny.

BEZ OPCJI DOTYKU (można delikatnie dotykać masażystkę w trakcie zakończenia : jej plecy, pupę uda lub ramiona i dłonie).


MASAŻ TANTRYCZNY

Masaż tantryczny jest bardzo zmysłowym, raczej delikatnym masażem wykonywanym dłońmi i przedramionami nago na macie. Ideą masażu tantrycznego jest pobudzenie receptorów czuciowych, odblokowanie energii seksualnej, ulga w stresie i braku równowagi, zarówno psychicznej, jak i fizycznej.

Jego celem jest pobudzenie działania układu przywspółczulnego, odpowiedzialnego za relaksację organizmu.

Istnieje kilka odmian masażu w zależności od tego, czego najbardziej potrzebujesz.

BEZ OPCJI DOTYKU (można delikatnie dotykać masażystkę w trakcie zakończenia : jej plecy, pupę uda lub ramiona i dłonie).


MASAŻ PROSTATY

-dodatek do innych masaży 15min/100zł

-przy masażu KISS GFE gratis

jest jedną z technik seksualnych, które zwiększają doznania seksualne, a także diagnostyczną i wspomagającą metodę leczenia chorób prostaty, zwłaszcza stanów zapalnych. Masaż prostaty może być zewnętrzny- obejmuje stymulację obszaru krocza między moszną i odbytem, ​​który znajduje się w rzucie gruczołu krokowego.

Tę technikę można zastosować do osiągnięcia erekcji.

Wewnętrzny masaż prostaty wykonywany jest per rektum.

Może być wykonany ręcznie lub wibratorem np w pozycji kolankowo-łokciowej.


MASAŻ LINGAM

-pierwszy Lingam -gratis w cenie masażu

-drugi Lingam (drugie zakończenie) przy masażu KISS GFE gratis

-przy innych masażach 50zł/10min

Każdy nasz masaż może być zakończony masażem Lingam (manualnym masażem miejsc intymnych do spełnienia). Masaż Lingam wywodzi się ze starożytnej Tantry.

Tam uważa się, że Lingam promieniuje twórczą energię i przyjemnością.

Ten styl masażu koncentruje się na stymulacji i masażu narządów płciowych. Masażystka zastosuje szereg technik i ucisków do trzonu lingamu, głowy, moszny i jąder, jednocześnie delikatnie masując krocze i miejsca związane z prostatą.

Masaże Lingam to także duchowe doświadczenia, które są wykonywane, aby oczyścić umysł i usunąć negatywną energię a pobudzić energię kreatywną, która zmieni na lepsze Twoją jakość życia. Przynajmniej seksualnego.


MASAŻ HISZPAŃSKI

-w masażu nuru KISS GFE -gratis

-w innych masażach 100zł

Masaż Lingam wykonywany piersiami masażystki w pozycji klęczącej lub leżącej.


ZAKOŃCZENIE CIAŁEM

-w masażu nuru KISS GFE -gratis

-w innych masażach 100zł

Zakończenie pupą, udami, stopami, piersiami, na jeźdźca, brodą.


MASAŻ W PRZEBRANIU

-w masażu nuru KISS GFE -gratis

-w innych masażach dopłata 50zł

W pończochach, rajstopach, bieliźnie, w przebraniu pielęgniarki, uczennicy, sprzątaczki, sekretarki lub w lateksie.FETYSZ STÓP /FOOTJOB

-adoracja stóp,pieszczoty stopami, zakończenie stopami

-masaż wykonywany w pończochach lub rajstopach

-w masażu nuru KISS GFE -gratis

-w innych masażach dopłata 100zł


MASAŻ Z/W JACCUZZI

-dopłata 50zł

-przy masażach 450zł i więcej - jaccuzzi gratis


Serdecznie zapraszamy na masaże m.in do naprawdę ślicznej , wesołej i bardzo kontaktowej Sylwii - której piękne ciałko możecie obejrzeć w drapieżnej stylizacji.Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square