Piękna Diana - POLECAM

Dzisiaj oddajemy głos naszej nowej , jednej z najpiękniejszych w Poznaniu i jednej z najbardziej zmysłowych masażystek - Dianie. Diana ma 19lat, 156cm wzrostu i biust rozmiar 5. Jest naprawdę miła, bardzo zadbana i ma prawdziwie piękną twarz. Ma 9-miesięczne doświadczenie w masażu.


A teraz niech już opowie sama o sobie :

"Potrafię robić wiele rzeczy : masaż lingamowy , stripshow , masaż prostaty i masaż dla par. Na Ukrainie wykonywałam wiele masaży , były pokazy striptizu , pokazy lesbijskie , gry fabularne , masaż prostaty , lingam. Potrafię też wykonać masaż twarzy" .


Oferta Diany obejmuje :

masaż nuru DE LUX (masaż nagim ciałem , zakończenie manualne , wspólny prysznic z masażystką 0 250zł/1h , masaż nuru de lux PRO (dotyk wzajemny i wspólny prysznic z masażystką ) 300zł/1h.

Wykonuje też masaż prostaty jako dodatek do innych masaży- jest to dodatkowe 15minut za 100zł.


A na dobry początek mamy dla Was ofertę specjalną - limitowaną w czasie.

Stripshow w wykonaniu Diany . Jest to krótkie 30minutowe spotkanie na masaż , składające się z 10minutowego striptizu oraz 20minutowego masażu nuru z zakończeniem manualnym.

koszt stripshow-u to 200zł .


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ograniczonej czasowo oferty. Diany czeka na Was w dyskretnym apartamencie na ul. Chwaliszewo - tuż obok Starego Rynku.


Pracuje codziennie od 11.00 do 22.00

Jej numer to 669 291 582.


Polecam.

Wyróżnione posty
Nie ma jeszcze żadnych opublikowanych postów w tym języku
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square