Piękna Diana - POLECAM

Dzisiaj oddajemy głos naszej nowej , jednej z najpiękniejszych w Poznaniu i jednej z najbardziej zmysłowych masażystek - Dianie. Diana ma 19lat, 156cm wzrostu i biust rozmiar 5. Jest naprawdę miła, bardzo zadbana i ma prawdziwie piękną twarz. Ma 9-miesięczne doświadczenie w masażu.


A teraz niech już opowie sama o sobie :

"Potrafię robić wiele rzeczy : masaż lingamowy , stripshow , masaż prostaty i masaż dla par. Na Ukrainie wykonywałam wiele masaży , były pokazy striptizu , pokazy lesbijskie , gry fabularne , masaż prostaty , lingam. Potrafię też wykonać masaż twarzy" .


Oferta Diany obejmuje :

masaż nuru DE LUX (masaż nagim ciałem , zakończenie manualne , wspólny prysznic z masażystką 0 250zł/1h , masaż nuru de lux PRO (dotyk wzajemny i wspólny prysznic z masażystką ) 300zł/1h.

Wykonuje też masaż prostaty jako dodatek do innych masaży- jest to dodatkowe 15minut za 100zł.


A na dobry początek mamy dla Was ofertę specjalną - limitowaną w czasie.

Stripshow w wykonaniu Diany . Jest to krótkie 30minutowe spotkanie na masaż , składające się z 10minutowego striptizu oraz 20minutowego masażu nuru z zakończeniem manualnym.

koszt stripshow-u to 200zł .


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej ograniczonej czasowo oferty. Diany czeka na Was w dyskretnym apartamencie na ul. Chwaliszewo - tuż obok Starego Rynku.


Pracuje codziennie od 11.00 do 22.00

Jej numer to 669 291 582.


Polecam.

Wyróżnione posty
Posty już wkrótce
Cierpliwości...
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square